Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukcesy plażowej piłki ręcznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukcesy plażowej piłki ręcznej Drukuj
Wpisał: Robert Bejgier   
23.07.2014

1369729330.jpgOstatnie trzy tygodnie to pasmo sukcesów szczypiornistek BHT Byczki Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie.

W dniach 4-6.07.2014 w Płocku odbył się bardzo prestiżowy i silnie obsadzony turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski. Nasze „byczki" zwyciężyły i tym samym potwierdziły, że są bardzo poważnym pretendentem do walki o Mistrzostwo Polski w całym cyklu rozgrywek.

W dniach 11-13.07.2014 nasze zawodniczki (Agnieszka Pęcherska, Ewelina Fiedorek, Dagmara Żychniewicz i trener reprezentacji Polski (jednocześnie trener UKS Olimpijczyk) - Robert Bejgier) wraz z reprezentacją Polski seniorek uczestniczyli  w międzynarodowym turnieju „Balaton Open Cup" w węgierskim Keszthely. Nasza kadra narodowa okazała się bezkonkurencyjna i wygrał turniej pokonując m.in. mistrzynie Europy - Węgierki i klubowe mistrzynie Europy - zespół OVB.

W dniach 18-20.07.2014 w Warszawie odbył się międzynarodowy turniej PGNiG Polish Beach Handball Tour, w którym BHT Byczki Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie ponownie stanął na podium zdobywając brązowy medal.                 Skład BHT Byczki Olimpijczyk: Orzechowska Monika, Pęcherska Agnieszka, Fiedorek Ewelina, Garkowska Karolina, Guttmann Paulina, Szymańska Karolina, Przybyszewska Natalia, Żychniewicz Dagmara, Olejnik Urszula, Słota Magdalena, trener Bejgier Robert.

W dniach 1-3.08.2014 w Gdańsku odbędzie finałowy turniej Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. Mamy nadzieję, że wspaniała passa naszych szczypiornistek będzie podtrzymana i wrócimy do Kowalewa ze złotym medalem i Mistrzostwem Polski. Kibiców zapraszamy do Gdańska i prosimy o trzymanie kciuków za powodzenie naszych „byczków".

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!