Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sukcesy plażowej piłki ręcznej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sukcesy plażowej piłki ręcznej Drukuj
Wpisał: Robert Bejgier   
23.07.2014

1369729330.jpgOstatnie trzy tygodnie to pasmo sukcesów szczypiornistek BHT Byczki Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie.

W dniach 4-6.07.2014 w Płocku odbył się bardzo prestiżowy i silnie obsadzony turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski. Nasze „byczki" zwyciężyły i tym samym potwierdziły, że są bardzo poważnym pretendentem do walki o Mistrzostwo Polski w całym cyklu rozgrywek.

W dniach 11-13.07.2014 nasze zawodniczki (Agnieszka Pęcherska, Ewelina Fiedorek, Dagmara Żychniewicz i trener reprezentacji Polski (jednocześnie trener UKS Olimpijczyk) - Robert Bejgier) wraz z reprezentacją Polski seniorek uczestniczyli  w międzynarodowym turnieju „Balaton Open Cup" w węgierskim Keszthely. Nasza kadra narodowa okazała się bezkonkurencyjna i wygrał turniej pokonując m.in. mistrzynie Europy - Węgierki i klubowe mistrzynie Europy - zespół OVB.

W dniach 18-20.07.2014 w Warszawie odbył się międzynarodowy turniej PGNiG Polish Beach Handball Tour, w którym BHT Byczki Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie ponownie stanął na podium zdobywając brązowy medal.                 Skład BHT Byczki Olimpijczyk: Orzechowska Monika, Pęcherska Agnieszka, Fiedorek Ewelina, Garkowska Karolina, Guttmann Paulina, Szymańska Karolina, Przybyszewska Natalia, Żychniewicz Dagmara, Olejnik Urszula, Słota Magdalena, trener Bejgier Robert.

W dniach 1-3.08.2014 w Gdańsku odbędzie finałowy turniej Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. Mamy nadzieję, że wspaniała passa naszych szczypiornistek będzie podtrzymana i wrócimy do Kowalewa ze złotym medalem i Mistrzostwem Polski. Kibiców zapraszamy do Gdańska i prosimy o trzymanie kciuków za powodzenie naszych „byczków".

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!