Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wakacyjny festyn na Osiedlu Brodnickim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wakacyjny festyn na Osiedlu Brodnickim Drukuj
Wpisał: Magdalena Hinz   
24.07.2014

small.jpgW dniu 19 lipca przewodniczący Henryk Sławiński wraz z Zarządem i Komisją Rewizyjną Osiedla Brodnickiego zaprosili mieszkańców do wspólnej zabawy na festynie osiedlowym. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Miasta pan Andrzej Grabowski oraz  Sekretarz Gminy pani Ewa Bąk.

W słoneczne sobotnie popołudnie zadbano o mnóstwo atrakcji dla dzieci. Animatorzy z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury zaprosili dzieci do wspólnej zabawy - były szaleństwa z chustą, bańkami mydlanymi, rysowanie smoków, czy zabawy balonami napełnionymi wodą. Dużym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy, dzieci zamieniły się w tygrysy, Spidermanów,  czy piratów. 

Zarząd osiedla również przygotował ciekawe konkursy, zarówno chłopcy jak i dziewczynki recytowali wierszyki, odgadywali piosenki w konkursie „Jaka to melodia?". Za udział wszystkie dzieci  otrzymały nagrody i niespodzianki. Pani Sekretarz Gminy przekazała od Gminy Kowalewo wafelki, natomiast pan Burmistrz zasponsorował lody. Przy tej okazji organizatorzy dziękują również Zarządowi Banku Spółdzielczego za dofinansowanie nagród w konkursach.

Najmłodsi uczestnicy festynu mogli spożytkować swoją energię na zjeżdżalni czy w zabawach z balonami, a po takim wysiłku posilić się popcornem i watą cukrową. Dla trochę starszych gości organizatorzy zadbali o okazję do zabawy na świeżym powietrzu.

Jeszcze w te wakacje planowane jest ustawienie placu zabaw na osiedlu. Trzy takie place (oprócz Osiedla Brodnickiego również Mariany i Sierakowo) otrzymały dofinansowanie ze środków unijnych i już niedługo będą cieszyć nasze maleństwa.

 brodnickie.jpg
 berodnickie_02.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!