Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wakacyjny festyn na Osiedlu Brodnickim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wakacyjny festyn na Osiedlu Brodnickim Drukuj
Wpisał: Magdalena Hinz   
24.07.2014

small.jpgW dniu 19 lipca przewodniczący Henryk Sławiński wraz z Zarządem i Komisją Rewizyjną Osiedla Brodnickiego zaprosili mieszkańców do wspólnej zabawy na festynie osiedlowym. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Miasta pan Andrzej Grabowski oraz  Sekretarz Gminy pani Ewa Bąk.

W słoneczne sobotnie popołudnie zadbano o mnóstwo atrakcji dla dzieci. Animatorzy z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury zaprosili dzieci do wspólnej zabawy - były szaleństwa z chustą, bańkami mydlanymi, rysowanie smoków, czy zabawy balonami napełnionymi wodą. Dużym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy, dzieci zamieniły się w tygrysy, Spidermanów,  czy piratów. 

Zarząd osiedla również przygotował ciekawe konkursy, zarówno chłopcy jak i dziewczynki recytowali wierszyki, odgadywali piosenki w konkursie „Jaka to melodia?". Za udział wszystkie dzieci  otrzymały nagrody i niespodzianki. Pani Sekretarz Gminy przekazała od Gminy Kowalewo wafelki, natomiast pan Burmistrz zasponsorował lody. Przy tej okazji organizatorzy dziękują również Zarządowi Banku Spółdzielczego za dofinansowanie nagród w konkursach.

Najmłodsi uczestnicy festynu mogli spożytkować swoją energię na zjeżdżalni czy w zabawach z balonami, a po takim wysiłku posilić się popcornem i watą cukrową. Dla trochę starszych gości organizatorzy zadbali o okazję do zabawy na świeżym powietrzu.

Jeszcze w te wakacje planowane jest ustawienie placu zabaw na osiedlu. Trzy takie place (oprócz Osiedla Brodnickiego również Mariany i Sierakowo) otrzymały dofinansowanie ze środków unijnych i już niedługo będą cieszyć nasze maleństwa.

 brodnickie.jpg
 berodnickie_02.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!