Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sezon piłkarski rozpoczęty i Rypin pokonany.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sezon piłkarski rozpoczęty i Rypin pokonany. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.08.2014
promien_lech_rypin_000_09_08_14.jpgPiłkarze LKS Promień Kowalewo Pomorskie mają za sobą pierwszy z trzydziestu meczy IV ligi. W dniu 9 sierpnia br. na wyjeździe podopieczni Tomasza Paczkowskiego (mieszkańca Rypina) pokonali niekwestionowanego liderowi tej tabeli drużynę Lech Rypin 2:1. Po stracie gola w 46 minucie Promyczki spięły się i gola zdobył w 82 minucie Remigiusz Spychalski, a w doliczonym czasie (92min.), przy poważnej interwencji Dawida Marskiego gospodarze strzelili sobie samobója.

 

Druga połowa była pełna emocji. Od 75 minuty Lech grał w dziesiątkę. Po samobójczym golu doszło nawet do przepychanek. Zawodnik z Rypina -Paczkowski (zbieżność nazwisk z trenerem przypadkowa) uderzył naszego Jacka Magdzińskiego. Inny zawodnik piłką rzucił w sędziego. Czerwone kartki dla Rypina mocno się posypały.

Wg specjalistów Lech jest pretendentem do awansu i zdobycia miana drużyny trzecioligowej. Licznie zgromadzeni na trybunach Kowalewiacy aktywnie dopingowali swoją drużynę. Wśród nich był Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, działacze klubu Promień i pasjonaci tej dyscypliny.

Kolejne spotkanie seniorów 16.08. o godz. 17.00 na własnym boisku przyjmować będziemy Elanę Toruń. Zapowiada się pełne emocji spotkanie. Czterotysięczne miasto kontra 200tys. potęga.

O wynikach na bieżąco czytaj na stronie: http://promien-kowalewo.futbolowo.pl/

 

promien_lech_rypin_001_09_08_14.jpg

 

Foto ze strony www.mmwlocławek.pl

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!