Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Sezon piłkarski rozpoczęty i Rypin pokonany.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Sezon piłkarski rozpoczęty i Rypin pokonany. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.08.2014
promien_lech_rypin_000_09_08_14.jpgPiłkarze LKS Promień Kowalewo Pomorskie mają za sobą pierwszy z trzydziestu meczy IV ligi. W dniu 9 sierpnia br. na wyjeździe podopieczni Tomasza Paczkowskiego (mieszkańca Rypina) pokonali niekwestionowanego liderowi tej tabeli drużynę Lech Rypin 2:1. Po stracie gola w 46 minucie Promyczki spięły się i gola zdobył w 82 minucie Remigiusz Spychalski, a w doliczonym czasie (92min.), przy poważnej interwencji Dawida Marskiego gospodarze strzelili sobie samobója.

 

Druga połowa była pełna emocji. Od 75 minuty Lech grał w dziesiątkę. Po samobójczym golu doszło nawet do przepychanek. Zawodnik z Rypina -Paczkowski (zbieżność nazwisk z trenerem przypadkowa) uderzył naszego Jacka Magdzińskiego. Inny zawodnik piłką rzucił w sędziego. Czerwone kartki dla Rypina mocno się posypały.

Wg specjalistów Lech jest pretendentem do awansu i zdobycia miana drużyny trzecioligowej. Licznie zgromadzeni na trybunach Kowalewiacy aktywnie dopingowali swoją drużynę. Wśród nich był Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, działacze klubu Promień i pasjonaci tej dyscypliny.

Kolejne spotkanie seniorów 16.08. o godz. 17.00 na własnym boisku przyjmować będziemy Elanę Toruń. Zapowiada się pełne emocji spotkanie. Czterotysięczne miasto kontra 200tys. potęga.

O wynikach na bieżąco czytaj na stronie: http://promien-kowalewo.futbolowo.pl/

 

promien_lech_rypin_001_09_08_14.jpg

 

Foto ze strony www.mmwlocławek.pl

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!