Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zaproszenie na IV Kujawsko-Pomorskie Forum Turystyki Wiejskiej

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zaproszenie na IV Kujawsko-Pomorskie Forum Turystyki Wiejskiej Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
12.08.2014

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza przedstawicieli środowisk angażujących się w rozwój turystyki wiejskiej do wzięcia udziału w IV Kujawsko-Pomorskim Forum Turystyki Wiejskiej, realizowanym we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko - Pomorską Organizacją Turystyczną. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w dniach 23-25 września 2014r. w Osadzie Karbówko w miejscowości Elgiszewo.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Forum zobowiązane są wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją na adres Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie w terminie do dnia 18 sierpnia 2014r. ( liczy się data wpływu).

Więcej informacji, w tym program Forum i kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie  www.kpodr.pl

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!