Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rondo w Srebrnikach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rondo w Srebrnikach Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
14.08.2014
male1.jpgW gminie Kowalewo Pomorskie powstało kolejne małe rondo. Wcześniej w Szewie, a teraz w Srebrnikach przy gminnej drodze na Lądy. W czasie prowadzonej inwestycji zmodernizowano prawie 1300m odcinek drogi.

Na pierwsze 800m otrzymano dotację z budżetu woj. kujawsko- pomorskiego pochodzącą z tytułu wyłączeń gruntów rolnych z produkcji rolnej. Pozostałą część w tym właśnie rondo sfinansowano ze środków własnych.

Na pętli autobus szkolny zawraca i zabiera dzieci, Po ustawieniu tam lampy solarowej i ułożeniu asfaltu teren zyskał na bezpieczeństwie i estetyce. Remont tej drogi był dla nas poważnym wyzwaniem. Jest ona ułożona w dużym wąwozie oraz zacieniona drzewami. Coroczne jej odśnieżanie przysparza wiele trudności, gdyż nie ma możliwości spychania śniegu na pobocza. W miarę opadów zwęża się ona niebezpiecznie. Inwestycję zakończono. Teraz już po stronie rady sołeckiej i mieszkańców leży zagospodarowanie ronda, aby powstał przyjemny zieleniec i dbanie, aby wycięte odrosty przy drzewach znowu się nie pojawiły.- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!