Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rondo w Srebrnikach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rondo w Srebrnikach Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
14.08.2014
male1.jpgW gminie Kowalewo Pomorskie powstało kolejne małe rondo. Wcześniej w Szewie, a teraz w Srebrnikach przy gminnej drodze na Lądy. W czasie prowadzonej inwestycji zmodernizowano prawie 1300m odcinek drogi.

Na pierwsze 800m otrzymano dotację z budżetu woj. kujawsko- pomorskiego pochodzącą z tytułu wyłączeń gruntów rolnych z produkcji rolnej. Pozostałą część w tym właśnie rondo sfinansowano ze środków własnych.

Na pętli autobus szkolny zawraca i zabiera dzieci, Po ustawieniu tam lampy solarowej i ułożeniu asfaltu teren zyskał na bezpieczeństwie i estetyce. Remont tej drogi był dla nas poważnym wyzwaniem. Jest ona ułożona w dużym wąwozie oraz zacieniona drzewami. Coroczne jej odśnieżanie przysparza wiele trudności, gdyż nie ma możliwości spychania śniegu na pobocza. W miarę opadów zwęża się ona niebezpiecznie. Inwestycję zakończono. Teraz już po stronie rady sołeckiej i mieszkańców leży zagospodarowanie ronda, aby powstał przyjemny zieleniec i dbanie, aby wycięte odrosty przy drzewach znowu się nie pojawiły.- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!