Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Adrian Marzec z UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo najlepszy w Raciążku

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Adrian Marzec z UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo najlepszy w Raciążku Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska   
20.08.2014

small.jpgBardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo podczas V Dwuetapowego Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego „Po Nizinie Ciechocińskiej", który odbył się w dniach 16-17.08.2014r.

W pierwszym dniu zawodów kolarze wystartowali w „Kryterium Ulicznym" w Ciechocinku. W kategorii żak najlepiej zaprezentował się Mateusz Walenciak (SP Wielkie Rychnowo), który zajął ósme miejsce. Bartosz Małkiewicz i Norbet Hass (obaj SP Kowalewo Pom.) zajęli odpowiednio szesnastą i siedemnastą pozycję, Rafał Marzec (SP Wielkie Rychnowo) był dwudziesty szósty.

Nasza młodziczka Marta Brzozowska wywalczyła drugie miejsce, przegrywając z  Giadą Capobianchi reprezentującą klub Piemote in Rosa Cikling Team (Italia).

W kategorii młodzik najwyżej uplasował się Daniel Śliwka, który zajął dziesiąte miejsce, dwunasty był Adrian Marzec (obaj SP Wielkie Rychnowo), a Dominik Zawadzki był dwudziesty pierwszy.

Następnego dnia kolarze zawitali do miejscowości Raciążek, gdzie odbył się drugi etap wyścigu. W kategorii żak najlepiej na etapie zaprezentował się Norbert Hass, który zajął dziesiąte miejsce, Bartosz Małkiewicz i Mateusz Walenciak po kraksie zajęli miejsca w trzeciej dziesiątce. Rafał Marzec swojego startu nie zaliczy do udanych, ponieważ po upadku nie ukończył etapu. 

Zwycięzcą etapu w kategorii młodzik został zawodnik UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo Adrian Marzec, który na mecie zameldował się z ośmiosekundową przewagą nad rywalami.  Dobry występ zanotował Daniel Śliwka, który był piąty. Dominik Zawadzki ukończył etap w trzeciej dziesiątce.  W klasyfikacji generalnej po dwóch etapach Adrian Marzec zajął czwartą pozycję, Daniel Śliwka był ósmy.

W kategorii młodziczka ponownie zwyciężyła Giada Capobianchi, a Marta Brzozowska zajęła drugie miejsce na etapie i końcowej klasyfikacji generalnej.

Obsługę techniczną wyścigu wsparło finansowo sołectwo wsi Wielkie Rychnowo, za co w imieniu zawodników serdecznie dziękujemy.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!