Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Każdy dzień przynosi zmiany

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Każdy dzień przynosi zmiany Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.08.2014

Fsmall.jpgirma SKANSKA na dobre zagościła na terenie gminy Kowalewo Pomorskie modernizując drogę do Wąbrzeźna. Każdego dnia można zauważyć postępy na placu budowy. Praktycznie nowa nawierzchnia jest już ukończona. Do zmiany pozostała jeszcze tylko ul. 1-go Maja oraz ułożenie chodnika. Wykonawca ma czas do połowy 2015r.

Zwracam się z apelem do kierowców o zwracanie uwagi na znaki informacyjne. Jest to plac budowy i to wykonawca decyduje kiedy drogę udostępni, a kiedy całkowicie zamknie. Lepiej skorzystać z wyznaczonych objazdów niż zabrnąć w ślepą uliczkę. Należy pamiętać, że cała droga jest remontowana i czasami przejazd przez odcinek kowalewski nie zagwarantuje dojechania do Wąbrzeźna. Lepiej od razu jechać przez Lipnicę lub Sierakowo. O zrywaniu nawierzchni na ul. 1-go Maja i konieczności jej zamknięcia będziemy informować już przed samym wejściem wykonawcy na ten odcinek.- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

1.jpg
3.jpg 
 2.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!