Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Aktywny wypoczynek mieszkańców Piątkowa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Aktywny wypoczynek mieszkańców Piątkowa Drukuj
Wpisał: Anna Dalke   
27.08.2014
piatkowo_small_26_08_2014.jpgW dniu 14 sierpnia 2014r. mieszkańcy Piątkowa wraz z Panią Sołtys Maryleną Lewandowską oraz członkami Rady Sołeckiej wybrali się na wycieczkę rowerową do zaprzyjaźnionego gospodarstwa ze stadniną konną w Wielkim Pułkowie.

Każdy z uczestników mógł z bliska przyjrzeć się zwierzętom, zapoznać się z tajnikami hodowli koni, ich pielęgnacją oraz zwyczajami. Dużo radości najmłodszym Piątkowianom sprawiło karmienie koni kukurydzą.

W drodze powrotnej dzieci aktywnie spędzały czas na placu zabaw w Małych Radowiskach. Po dotarciu do Piątkowa zmęczeni, ale pełni miłych wrażeń mieszkańcy rozpalili ognisko i posilili się kiełbaskami. Do swoich domów wszyscy wracali zadowoleni i  z  uśmiechem na twarzy.

piatkowo_26_08_2014.jpg 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!