Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Aktywny wypoczynek mieszkańców Piątkowa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Aktywny wypoczynek mieszkańców Piątkowa Drukuj
Wpisał: Anna Dalke   
27.08.2014
piatkowo_small_26_08_2014.jpgW dniu 14 sierpnia 2014r. mieszkańcy Piątkowa wraz z Panią Sołtys Maryleną Lewandowską oraz członkami Rady Sołeckiej wybrali się na wycieczkę rowerową do zaprzyjaźnionego gospodarstwa ze stadniną konną w Wielkim Pułkowie.

Każdy z uczestników mógł z bliska przyjrzeć się zwierzętom, zapoznać się z tajnikami hodowli koni, ich pielęgnacją oraz zwyczajami. Dużo radości najmłodszym Piątkowianom sprawiło karmienie koni kukurydzą.

W drodze powrotnej dzieci aktywnie spędzały czas na placu zabaw w Małych Radowiskach. Po dotarciu do Piątkowa zmęczeni, ale pełni miłych wrażeń mieszkańcy rozpalili ognisko i posilili się kiełbaskami. Do swoich domów wszyscy wracali zadowoleni i  z  uśmiechem na twarzy.

piatkowo_26_08_2014.jpg 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!