Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bezkonkursowo dalej będą kierować placówkami oświatowymi

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bezkonkursowo dalej będą kierować placówkami oświatowymi Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
01.09.2014
bezkonkursowo_01_09_14_000.jpgPublicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II oraz Szkołą Podstawową im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach (gm. Kowalewo Pom.) kierować będą przez najbliższe pięć lat ci sami dyrektorzy.

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski po zaciągnięciu opinii rad pedagogicznych, rad rodziców i po dokonaniu uzgodnień z Kuratorium Oświaty podjął decyzję o bezkonkursowym przedłużeniu stanowiska dyrektora gimnazjum Renacie Falucie Kaszubowskiej i podstawówki Renacie Kałuży. 

W dniu 29 sierpnia br. na posiedzeniach rad pedagogicznych obu placówek burmistrz poinformował o swoich decyzjach. Oprócz gratulacji ze strony organu prowadzącego były też życzenia od nauczycieli i rodziców.

Bardzo dziękuję obu organom szkoły za pozytywne opinie i bardzo dobrą współpracę z dyrektorami. Patrząc na osiągnięcia dyrektorów szkół, wyniki ekonomiczne i sukcesy uczniów tych placówek oraz mając państwa zaufanie nie miałem żadnych kłopotów z podjęciem decyzji o przedłużeniu. Dzięki comiesięcznym naradom z dyrektorami i ścisłym kontaktom szkół z urzędem stworzyliśmy system bardzo dobrego i sprawnego funkcjonowania szkół. Dyrektorzy są samodzielni i odpowiedzialni. Życzę, aby kolejne pięć lat obfitowało w sukcesy i przyniosło satysfakcję obu dyrektorom- podkreśla Burmistrz Andrzej Grabowski.

„Nowi-starzy" dyrektorzy podziękowali za powierzone zaufanie i zapewniali o kontynuacji swojej pracy, współpracy z organem prowadzącym, kadrą nauczycielską jak i radą rodziców.

bezkonkursowo_01_09_14_001.jpg
bezkonkursowo_01_09_14_002.jpg
bezkonkursowo_01_09_14_003.jpg
bezkonkursowo_01_09_14_004.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!