Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bezkonkursowo dalej będą kierować placówkami oświatowymi

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bezkonkursowo dalej będą kierować placówkami oświatowymi Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
01.09.2014
bezkonkursowo_01_09_14_000.jpgPublicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II oraz Szkołą Podstawową im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach (gm. Kowalewo Pom.) kierować będą przez najbliższe pięć lat ci sami dyrektorzy.

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski po zaciągnięciu opinii rad pedagogicznych, rad rodziców i po dokonaniu uzgodnień z Kuratorium Oświaty podjął decyzję o bezkonkursowym przedłużeniu stanowiska dyrektora gimnazjum Renacie Falucie Kaszubowskiej i podstawówki Renacie Kałuży. 

W dniu 29 sierpnia br. na posiedzeniach rad pedagogicznych obu placówek burmistrz poinformował o swoich decyzjach. Oprócz gratulacji ze strony organu prowadzącego były też życzenia od nauczycieli i rodziców.

Bardzo dziękuję obu organom szkoły za pozytywne opinie i bardzo dobrą współpracę z dyrektorami. Patrząc na osiągnięcia dyrektorów szkół, wyniki ekonomiczne i sukcesy uczniów tych placówek oraz mając państwa zaufanie nie miałem żadnych kłopotów z podjęciem decyzji o przedłużeniu. Dzięki comiesięcznym naradom z dyrektorami i ścisłym kontaktom szkół z urzędem stworzyliśmy system bardzo dobrego i sprawnego funkcjonowania szkół. Dyrektorzy są samodzielni i odpowiedzialni. Życzę, aby kolejne pięć lat obfitowało w sukcesy i przyniosło satysfakcję obu dyrektorom- podkreśla Burmistrz Andrzej Grabowski.

„Nowi-starzy" dyrektorzy podziękowali za powierzone zaufanie i zapewniali o kontynuacji swojej pracy, współpracy z organem prowadzącym, kadrą nauczycielską jak i radą rodziców.

bezkonkursowo_01_09_14_001.jpg
bezkonkursowo_01_09_14_002.jpg
bezkonkursowo_01_09_14_003.jpg
bezkonkursowo_01_09_14_004.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!