Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kibicowali najlepszym

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kibicowali najlepszym Drukuj
Wpisał: Jacek Magdziński   
03.09.2014

small.jpgW niedzielę 31 sierpnia br. organizatorzy nocnego turnieju piłki nożnej „atletico cup NIGHT EDITION" dopełnili swoich obowiązków i zabrali zwycięską drużynę Bud-Ryss Warszewice na mecz polskiej ekstraklasy Lechia Gdańsk - Ruch  Chorzów. Przypomnijmy, że była to główna nagroda niecodziennego turnieju.

Triumfatorzy pierwszej edycji atletico cup wraz z grupą kibiców (razem 25 osób) wyruszyli z Torunia o godzinie 9:30 i po niespełna dwugodzinnej podróży spacerowali już po Starym Mieście w Gdańsku. Pogoda była słoneczna a nastroje dopisywały uczestnikom wycieczki. Były interesujące dyskusje na temat piłki, zabawne teksty, obiad i pyszne lody. O godzinie 14:30 wszyscy stawili się przy stadionie PGE ARENA, gdzie Jacek Magdziński odebrał i przekazał bilety uczestnikom wyjazdu. Uczestnicy byli zachwyceni atmosferą panującą  na trybunach, w czasie spotkania kibice Lechii głośno dopingowali swoją drużynę. Nawiązując do 30. Rocznicy powstania Solidarności Walczącej przygotowali wspaniałą oprawę w czasie, której 15 tysięcy obecnych kibiców odśpiewało Mazurka Dąbrowskiego. Mecz był bardzo emocjonujący i wyrównany, kibice zobaczyli wiele składnych, ciekawych akcji i grad goli. Pierwsza bramka dla Ruchu strzelona przewrotką przez Filipa Starzyńskiego była ozdobą całego spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 3 - 3. Po ostatnim gwizdku sędziego sektor w którym siedzieli uczestnicy wyjazdu odwiedził bramkarz Lechii Gdańsk Damian Podleśny, który zamienił z nimi kilka zdań i sprezentował dziesięcioletniemu Dorianowi koszulkę Lechii - młodzieniec był zachwycony.

W Toruniu cała wycieczka zameldowała się o godzinie 21:00, zawodnicy Bud-Ryss Warszewice oraz biorący udział kibice byli bardzo zadowoleni z całego wyjazdu, pojawiły się nawet głosy o spełnieniu dziecięcego marzenia. Wyjazd do Gdańska zakończył na ten rok  działania związane z organizacją „atletico cup NIGHT EDITION". Organizatorzy zapewniają, że przyłożą wszelkich starań aby kolejna edycja była na jeszcze wyższym poziomie organizacyjnym.  

 wygrany_mecz_03_09_2014.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!