Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kibicowali najlepszym

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kibicowali najlepszym Drukuj
Wpisał: Jacek Magdziński   
03.09.2014

small.jpgW niedzielę 31 sierpnia br. organizatorzy nocnego turnieju piłki nożnej „atletico cup NIGHT EDITION" dopełnili swoich obowiązków i zabrali zwycięską drużynę Bud-Ryss Warszewice na mecz polskiej ekstraklasy Lechia Gdańsk - Ruch  Chorzów. Przypomnijmy, że była to główna nagroda niecodziennego turnieju.

Triumfatorzy pierwszej edycji atletico cup wraz z grupą kibiców (razem 25 osób) wyruszyli z Torunia o godzinie 9:30 i po niespełna dwugodzinnej podróży spacerowali już po Starym Mieście w Gdańsku. Pogoda była słoneczna a nastroje dopisywały uczestnikom wycieczki. Były interesujące dyskusje na temat piłki, zabawne teksty, obiad i pyszne lody. O godzinie 14:30 wszyscy stawili się przy stadionie PGE ARENA, gdzie Jacek Magdziński odebrał i przekazał bilety uczestnikom wyjazdu. Uczestnicy byli zachwyceni atmosferą panującą  na trybunach, w czasie spotkania kibice Lechii głośno dopingowali swoją drużynę. Nawiązując do 30. Rocznicy powstania Solidarności Walczącej przygotowali wspaniałą oprawę w czasie, której 15 tysięcy obecnych kibiców odśpiewało Mazurka Dąbrowskiego. Mecz był bardzo emocjonujący i wyrównany, kibice zobaczyli wiele składnych, ciekawych akcji i grad goli. Pierwsza bramka dla Ruchu strzelona przewrotką przez Filipa Starzyńskiego była ozdobą całego spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 3 - 3. Po ostatnim gwizdku sędziego sektor w którym siedzieli uczestnicy wyjazdu odwiedził bramkarz Lechii Gdańsk Damian Podleśny, który zamienił z nimi kilka zdań i sprezentował dziesięcioletniemu Dorianowi koszulkę Lechii - młodzieniec był zachwycony.

W Toruniu cała wycieczka zameldowała się o godzinie 21:00, zawodnicy Bud-Ryss Warszewice oraz biorący udział kibice byli bardzo zadowoleni z całego wyjazdu, pojawiły się nawet głosy o spełnieniu dziecięcego marzenia. Wyjazd do Gdańska zakończył na ten rok  działania związane z organizacją „atletico cup NIGHT EDITION". Organizatorzy zapewniają, że przyłożą wszelkich starań aby kolejna edycja była na jeszcze wyższym poziomie organizacyjnym.  

 wygrany_mecz_03_09_2014.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!