Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pierwsza porażka piłkarzy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pierwsza porażka piłkarzy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.09.2014
pierwsza_porazka_06_09_14000.jpgPiąte spotkanie piłkarzy LKS Promień w dniu 6 września br. zakończyło się pierwszą w tym sezonie porażką. Ulegli oni gospodarzom -LTP Lubanie 2:0. Nie pomógł doping kibiców, w tym burmistrza oraz członków zarządu klubu. Boisko w Lubaniu od dawna było dla naszych piłkarzy pechowe. Zawsze wracaliśmy stamtąd na tarczy.
Kilka lat temu porażka kosztowała nas nawet spadkiem do V ligi. Przyczyny doszukiwano się w powierzchni płyty boiska. Boisko piłkarskie kowalewskiego Centrum Rekreacji i Sportu ma powierzchnię ok. 8000m.kw (68 x 105metrów). Boisko w Lubaniu jest o wiele mniejsze. Mniejsze nawet od naszego starego boiska przy ul. Św. Mikołaja. Na tak małym boisku nasi piłkarze nie mogą rozwinąć pełnej formacji, wystawić napastników w głąb pola przeciwnika, czy grać długą piłką. Czy ta teoria jest słuszna okaże się w czasie 20 spotkania (wiosną) kiedy to my będziemy gospodarzami w czasie meczu rewanżowego z LTP Lubanie.

Stracone w Lubaniu punkty spowodowały spadek Promienia na czwartą pozycję, jednak od lidera (Zawisza II Bydgoszcz) dzielą nas tylko 2 punkty. Jest to strata do nadrobienia.

Najbliższa okazja do podskoczenia w tablicy rankingowej już w najbliższą sobotę (13.09.), kiedy to gościć będziemy Flisaka Złotorię, który obecnie zajmuje ósmą pozycje w tabeli.

pierwsza_porazka_06_09_14001.jpg
pierwsza_porazka_06_09_14002.jpg
pierwsza_porazka_06_09_14003.jpg
pierwsza_porazka_06_09_14004.jpg
pierwsza_porazka_06_09_14005.jpgpierwsza_porazka_06_09_14006.jpg
 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!