Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pierwsza porażka piłkarzy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pierwsza porażka piłkarzy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
08.09.2014
pierwsza_porazka_06_09_14000.jpgPiąte spotkanie piłkarzy LKS Promień w dniu 6 września br. zakończyło się pierwszą w tym sezonie porażką. Ulegli oni gospodarzom -LTP Lubanie 2:0. Nie pomógł doping kibiców, w tym burmistrza oraz członków zarządu klubu. Boisko w Lubaniu od dawna było dla naszych piłkarzy pechowe. Zawsze wracaliśmy stamtąd na tarczy.
Kilka lat temu porażka kosztowała nas nawet spadkiem do V ligi. Przyczyny doszukiwano się w powierzchni płyty boiska. Boisko piłkarskie kowalewskiego Centrum Rekreacji i Sportu ma powierzchnię ok. 8000m.kw (68 x 105metrów). Boisko w Lubaniu jest o wiele mniejsze. Mniejsze nawet od naszego starego boiska przy ul. Św. Mikołaja. Na tak małym boisku nasi piłkarze nie mogą rozwinąć pełnej formacji, wystawić napastników w głąb pola przeciwnika, czy grać długą piłką. Czy ta teoria jest słuszna okaże się w czasie 20 spotkania (wiosną) kiedy to my będziemy gospodarzami w czasie meczu rewanżowego z LTP Lubanie.

Stracone w Lubaniu punkty spowodowały spadek Promienia na czwartą pozycję, jednak od lidera (Zawisza II Bydgoszcz) dzielą nas tylko 2 punkty. Jest to strata do nadrobienia.

Najbliższa okazja do podskoczenia w tablicy rankingowej już w najbliższą sobotę (13.09.), kiedy to gościć będziemy Flisaka Złotorię, który obecnie zajmuje ósmą pozycje w tabeli.

pierwsza_porazka_06_09_14001.jpg
pierwsza_porazka_06_09_14002.jpg
pierwsza_porazka_06_09_14003.jpg
pierwsza_porazka_06_09_14004.jpg
pierwsza_porazka_06_09_14005.jpgpierwsza_porazka_06_09_14006.jpg
 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!