Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Najlepsze życzenia...

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Najlepsze życzenia... Drukuj
Wpisał: Joanna Piasecka - dyrektor Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim   
17.09.2014

small.jpgNowy rok szkolny w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim przyniósł zmiany w składzie grona pedagogicznego. Po wielu latach pracy pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę p. Basię Bezorowską. Na kartach swojego życiorysu zapisała się jako wspaniały nauczyciel i wieloletni dyrektor.

Dlatego też wszyscy pracownicy przedszkola ze wzruszeniem podziękowali koleżance za wspaniałe, wspólnie spędzone chwile, za współpracę, życzliwość i całe dobro,które pozostanie w pamięci tych, którzy mieli możliwość współpracy z panią Basią. Otrzymała również z rąk współpracowników kwiaty i upominek z dedykacją. Nadchodzi taki  moment, kiedy z dumą można podsumować lata swojej pracy i wkroczyć w nowy, równie piękny etap życia.

Dlatego też wierszem jeszcze raz pragniemy złożyć p. Basi życzenia :

            „Najlepsze życzenia, to marzeń spełnienia.

            Bo cóż piękniejszego, niż właśnie marzenia?

            Wiek emerytalny po to jest nam dany,

            By realizować niespełnione  plany.

            Więc nie ma co patrzeć na swą kartę zdrowia,

            Tylko łykać życie i się delektować."

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!