Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zawodnicy UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo wystartowali na I Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zawodnicy UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo wystartowali na I Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich Drukuj
Wpisał: Marzanna Czerw   
18.09.2014

zdjecie_sp_18_09_2014.jpgW dniach 13- 14 września 2014r. najmłodsi zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo w składzie: Norbert Hass; Bartosz Małkiewicz; Rafał Marzec i Mateusz Walenciak gościli na Dolnym Śląsku w Obiszowie, gdzie wystartowali w I Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich.

Naszym zawodnikom przyszło zmierzyć się z najlepszymi szkółkami kolarskimi w Polsce. Do pokonania była trudna i wymagająca trasa o długości ponad 4,5 km. Chłopcy dzielnie walczyli z piachem, trawą i podjazdami. Były to typowe wyścigi MTB. Spośród czterech reprezentantów naszego klubu najlepiej zaprezentowali się: Norbert Hass (SP Kowalewo Pom.), który był dwunasty i Bartosz Małkiewicz (SP Kowalewo Pom.), który zajął trzynaste miejsce. Rafał Marzec (SP Wielkie Rychnowo) swój start ukończył na siedemnastej pozycji, a Mateusz Walenciak (SP Wielkie Rychnowo) był dziewiętnasty.  

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!