Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Zawodnicy UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo wystartowali na I Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Zawodnicy UKS SOKÓŁ Wielkie Rychnowo wystartowali na I Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich Drukuj
Wpisał: Marzanna Czerw   
18.09.2014

zdjecie_sp_18_09_2014.jpgW dniach 13- 14 września 2014r. najmłodsi zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo w składzie: Norbert Hass; Bartosz Małkiewicz; Rafał Marzec i Mateusz Walenciak gościli na Dolnym Śląsku w Obiszowie, gdzie wystartowali w I Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich.

Naszym zawodnikom przyszło zmierzyć się z najlepszymi szkółkami kolarskimi w Polsce. Do pokonania była trudna i wymagająca trasa o długości ponad 4,5 km. Chłopcy dzielnie walczyli z piachem, trawą i podjazdami. Były to typowe wyścigi MTB. Spośród czterech reprezentantów naszego klubu najlepiej zaprezentowali się: Norbert Hass (SP Kowalewo Pom.), który był dwunasty i Bartosz Małkiewicz (SP Kowalewo Pom.), który zajął trzynaste miejsce. Rafał Marzec (SP Wielkie Rychnowo) swój start ukończył na siedemnastej pozycji, a Mateusz Walenciak (SP Wielkie Rychnowo) był dziewiętnasty.  

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!