Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow W kryterium też potrafią punktować

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

W kryterium też potrafią punktować Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
23.09.2014

small.jpgKryterium uliczne należy do wyścigów bardzo widowiskowych, rozgrywane jest na względnie krótkim dystansie, na rundach i najczęściej na ulicach miast.

Zawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo w minioną sobotę wystartowali w Kryterium Ulicznym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pom.

Odniesienie zwycięstwa w kryterium zależy od dobrych umiejętności technicznych, szczególnie zdolności szybkiego i umiejętnego pokonywania zakrętów, jak również bezpiecznej jazdy w grupie na krótkiej rundzie. Ważna jest także wyjątkowa sprawność, potrzebna do częstych ataków i przyspieszania po wyjściu z zakrętu.

Najlepiej wśród „naszych" żaczków zaprezentował się Norbert Hass, który zajął piąte miejsce.

Nasza młodziczka Marta Brzozowska swój występ może zaliczyć do udanych, ponieważ zdobyła trzynaście punktów i zajęła drugą pozycję.

Nasi dwaj młodzicy tj. Daniel Śliwka i Adrian Marzec zajęli odpowiednio siódme i ósme miejsce, co w ocenie trenerów jest wynikiem poniżej oczekiwań.

Bardzo dobrze w kategorii junior młodszy zaprezentowali się wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, obecnie zawodnicy TKK „Pacific" Toruń i podopieczni            p. Mariana Krych.  Adrian Brzozowski, zdobył dwanaście punktów i zajął drugie miejsce, tuż za nim uplasowali się jego koledzy klubowi: Sylwester Łączkowski i Piotr Klimkowski.

Aktualnie nasi zawodnicy przygotowują się do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w jeździe dwójkami na czas, które odbędą się Robakowie w dniu 28.09.2014 r.

12.jpg
 13.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!