Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow W kryterium też potrafią punktować

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

W kryterium też potrafią punktować Drukuj
Wpisał: Dariusz Osmański   
23.09.2014

small.jpgKryterium uliczne należy do wyścigów bardzo widowiskowych, rozgrywane jest na względnie krótkim dystansie, na rundach i najczęściej na ulicach miast.

Zawodnicy UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo w minioną sobotę wystartowali w Kryterium Ulicznym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pom.

Odniesienie zwycięstwa w kryterium zależy od dobrych umiejętności technicznych, szczególnie zdolności szybkiego i umiejętnego pokonywania zakrętów, jak również bezpiecznej jazdy w grupie na krótkiej rundzie. Ważna jest także wyjątkowa sprawność, potrzebna do częstych ataków i przyspieszania po wyjściu z zakrętu.

Najlepiej wśród „naszych" żaczków zaprezentował się Norbert Hass, który zajął piąte miejsce.

Nasza młodziczka Marta Brzozowska swój występ może zaliczyć do udanych, ponieważ zdobyła trzynaście punktów i zajęła drugą pozycję.

Nasi dwaj młodzicy tj. Daniel Śliwka i Adrian Marzec zajęli odpowiednio siódme i ósme miejsce, co w ocenie trenerów jest wynikiem poniżej oczekiwań.

Bardzo dobrze w kategorii junior młodszy zaprezentowali się wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, obecnie zawodnicy TKK „Pacific" Toruń i podopieczni            p. Mariana Krych.  Adrian Brzozowski, zdobył dwanaście punktów i zajął drugie miejsce, tuż za nim uplasowali się jego koledzy klubowi: Sylwester Łączkowski i Piotr Klimkowski.

Aktualnie nasi zawodnicy przygotowują się do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w jeździe dwójkami na czas, które odbędą się Robakowie w dniu 28.09.2014 r.

12.jpg
 13.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!