Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dalszy ciąg zakręconej akcji

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dalszy ciąg zakręconej akcji Drukuj
Wpisał: Katarzyna Klugier  nauczyciel Przedszkola Publicznego   
24.09.2014

small.jpgDobrze jest, gdy od najmłodszych lat dzieci uczą się wrażliwości na potrzeby osób w trudnej sytuacji życiowej. Już kolejny rok, jako przedszkole, włączamy się w akcję charytatywną, polegającą na zbiórce plastikowych nakrętek. Pieniądze z ich sprzedaży trafiają na konto Natanaela Witczaka. Dzięki tym środkom jest możliwe długotrwałe leczenie i rehabilitacja nastolatka z Torunia.

Zgromadziła się spora ilość worków z nakrętkami, dlatego w ubiegły piątek, 19 września, przekazaliśmy ponad dziesięć worków rodzinie Natana.

Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami będą wspierać ten nasz wspólny cel - pomocy osobie niepełnosprawnej. W imieniu Natana i jego rodziny dziękujemy wszystkim uczestniczącym w akcji.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!