Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dalszy ciąg zakręconej akcji

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dalszy ciąg zakręconej akcji Drukuj
Wpisał: Katarzyna Klugier  nauczyciel Przedszkola Publicznego   
24.09.2014

small.jpgDobrze jest, gdy od najmłodszych lat dzieci uczą się wrażliwości na potrzeby osób w trudnej sytuacji życiowej. Już kolejny rok, jako przedszkole, włączamy się w akcję charytatywną, polegającą na zbiórce plastikowych nakrętek. Pieniądze z ich sprzedaży trafiają na konto Natanaela Witczaka. Dzięki tym środkom jest możliwe długotrwałe leczenie i rehabilitacja nastolatka z Torunia.

Zgromadziła się spora ilość worków z nakrętkami, dlatego w ubiegły piątek, 19 września, przekazaliśmy ponad dziesięć worków rodzinie Natana.

Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami będą wspierać ten nasz wspólny cel - pomocy osobie niepełnosprawnej. W imieniu Natana i jego rodziny dziękujemy wszystkim uczestniczącym w akcji.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!