Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu Drukuj
Wpisał: Katarzyna Klugier  nauczyciel Przedszkola Publicznego   
24.09.2014

small.jpgW radosnej atmosferze odbył się kolejny „Dzień Przedszkolaka". Rano dzieci powitała w holu wesoła muzyka z piosenkami z repertuaru dziecięcego.

Wszyscy śmieją się od rana

Każda buzia roześmiana

Czar zabawy dziś panuje

Każde serce się raduje

Po śniadaniu w doskonałych humorach wszyscy zebrali się w sali maluchów. Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania przedszkolaki ze wszystkich grup odśpiewały piosenkę „Dzień przedszkolaka" oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki m.in. wykonywały ćwiczenia ruchowe przy muzyce, bawiły się balonami i kolorowymi apaszkami, rozwiązywały zagadki i quizy. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Nie mogło zabraknąć ulubionych tańców i pląsów.

Uroczystość uświetniła pani Dyrektor, która życzyła dzieciom „Miłego Dnia Przedszkolaka" i przyniosła dla wszystkich kosz słodyczy. Na zakończenie imprezy każda z grup pozowała do pamiątkowego zdjęcia.

Po obiedzie dzieci wykonywały prace plastyczne „Dzień przedszkolaka" i słuchały ulubionych bajek.

W naszym przedszkolu święto dostarczyło dzieciom wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola. Dlatego właśnie Dzień Przedszkolaka na stałe zagościł już w harmonogramie naszych imprez przedszkolnych. Myślimy powoli o kolejnym takim dniu, który już za rok...

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!