Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu Drukuj
Wpisał: Katarzyna Klugier  nauczyciel Przedszkola Publicznego   
24.09.2014

small.jpgW radosnej atmosferze odbył się kolejny „Dzień Przedszkolaka". Rano dzieci powitała w holu wesoła muzyka z piosenkami z repertuaru dziecięcego.

Wszyscy śmieją się od rana

Każda buzia roześmiana

Czar zabawy dziś panuje

Każde serce się raduje

Po śniadaniu w doskonałych humorach wszyscy zebrali się w sali maluchów. Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania przedszkolaki ze wszystkich grup odśpiewały piosenkę „Dzień przedszkolaka" oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki m.in. wykonywały ćwiczenia ruchowe przy muzyce, bawiły się balonami i kolorowymi apaszkami, rozwiązywały zagadki i quizy. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Nie mogło zabraknąć ulubionych tańców i pląsów.

Uroczystość uświetniła pani Dyrektor, która życzyła dzieciom „Miłego Dnia Przedszkolaka" i przyniosła dla wszystkich kosz słodyczy. Na zakończenie imprezy każda z grup pozowała do pamiątkowego zdjęcia.

Po obiedzie dzieci wykonywały prace plastyczne „Dzień przedszkolaka" i słuchały ulubionych bajek.

W naszym przedszkolu święto dostarczyło dzieciom wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola. Dlatego właśnie Dzień Przedszkolaka na stałe zagościł już w harmonogramie naszych imprez przedszkolnych. Myślimy powoli o kolejnym takim dniu, który już za rok...

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!