Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przedszkolaki też sprzątają

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przedszkolaki też sprzątają Drukuj
Wpisał: Katarzyna Klugier  nauczyciel Przedszkola Publicznego   
25.09.2014

small.jpgNasze przedszkole każdego roku realizuje działania proekologiczne, do których należą m.in. udział w „Konkursie mody ekologicznej" podczas Ekobiesiady, organizowanie w kwietniu powiatowego konkursu recytatorskiego o tematyce ekologicznej, a także włączanie się w ogólnopolską akcję „Sprzątanie Świata - Polska".

Zwykle sprzątanie nie należy do ulubionych zajęć dzieci, pomimo to w piątek, 19 września, wszystkie nasze przedszkolaki „uzbrojone" w foliowe rękawiczki i worki na śmieci wyruszyły na akcję sprzątania najbliższej okolicy. Z zapałem wyszukiwały zalegające papierki i inne „okazy". Najmłodsze przedszkolaki sprzątały ogród przedszkolny, 4-latki zajęły się porządkowaniem terenu za murem przedszkola. Dwie najstarsze grupy sprawiły, że stadion sportowy znów wygląda ładnie.

Wyprawa poprzedzona została pogadanką w grupach - wychowawcy wyjaśnili powody, dla których należy dbać o czystość i estetykę otoczenia oraz zwrócili uwagę na zasady bezpiecznego wyjścia poza teren przedszkola.

W nagrodę za włożony wysiłek przedszkolaki otrzymały  cukierki.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg
 10.jpg
 11.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!