Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Przedszkolaki też sprzątają

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Przedszkolaki też sprzątają Drukuj
Wpisał: Katarzyna Klugier  nauczyciel Przedszkola Publicznego   
25.09.2014

small.jpgNasze przedszkole każdego roku realizuje działania proekologiczne, do których należą m.in. udział w „Konkursie mody ekologicznej" podczas Ekobiesiady, organizowanie w kwietniu powiatowego konkursu recytatorskiego o tematyce ekologicznej, a także włączanie się w ogólnopolską akcję „Sprzątanie Świata - Polska".

Zwykle sprzątanie nie należy do ulubionych zajęć dzieci, pomimo to w piątek, 19 września, wszystkie nasze przedszkolaki „uzbrojone" w foliowe rękawiczki i worki na śmieci wyruszyły na akcję sprzątania najbliższej okolicy. Z zapałem wyszukiwały zalegające papierki i inne „okazy". Najmłodsze przedszkolaki sprzątały ogród przedszkolny, 4-latki zajęły się porządkowaniem terenu za murem przedszkola. Dwie najstarsze grupy sprawiły, że stadion sportowy znów wygląda ładnie.

Wyprawa poprzedzona została pogadanką w grupach - wychowawcy wyjaśnili powody, dla których należy dbać o czystość i estetykę otoczenia oraz zwrócili uwagę na zasady bezpiecznego wyjścia poza teren przedszkola.

W nagrodę za włożony wysiłek przedszkolaki otrzymały  cukierki.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg
 10.jpg
 11.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!