Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Diecezjalna inauguracja przygotowań do Światowych Dni Młodzieży 2016

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Diecezjalna inauguracja przygotowań do Światowych Dni Młodzieży 2016 Drukuj
Wpisał: Malgorzata Dębińska   
25.09.2014

smal.jpgW dniu 20 września br. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Toruniu uroczyście rozpoczęły się  przygotowania do Światowych Dni Młodzieży 2016, które odbędą się pod hasłem „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią".

W inauguracji udział wzięli delegacje młodzieży ze wszystkich parafii diecezji z duszpasterzami. Msza św. koncelebrowana odbyła się pod przewodnictwem Księdza Biskupa Andrzeja Wojciecha Suskiego.  Każdej delegacji przekazane zostały miniatury symboli Światowych Dni Młodzieży - krzyż i ikonę, płytę „Cyrenejczycy" o młodzieży pielgrzymującej z krzyżem oraz płytę z prezentacją dotyczącą Światowych Dni Młodzieży. Symbole ŚDM oraz płyty trafią do katechetów, którzy przeprowadzą katechezy tematyczne w szkołach. Celem tych katechez jest zachęcenie młodzieży do włączenia się w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży 2016, a tym samym uczestnictwa w grupach modlitewnych, wolontariackich i innych. Symbole które trafiły do parafii w Kowalewie Pomorskim odebrała młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży wraz ks. Adamem Lisem.

W spotkaniu brał również udział Piotr Całbecki Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego, który skierował się do młodzieży z prośbą żeby i dla niego nie zabrakło miejsca w autobusie podczas ŚDM.

Na zakończenie uroczystości odbył się koncert Tomka Kamińskiego.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!