Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Poznać zasady i sięgnąć po środki unijne

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Poznać zasady i sięgnąć po środki unijne Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.09.2014
poznac_zasady_26_09_14_000.jpg

Szkolenie zorganizowane przez golubskie oddziały Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kowalewie Pomorskim w dniu 25 września br. zgromadziło wielu zainteresowanych.

Młodzi, ale i ci troszeczkę starsi rolnicy chcieli poznać zasady jakie będą obowiązywać w 2015r. w stosunku do produkcji rolnej.

Podsumowując spotkanie można stwierdzić, że prelegenci: z ARMiR kier. Maria Wiśniewska, Przemysław Jarczyński i Arkadiusz Składanowski oraz z ODR kier. Dorota Weber mówili o pieniądzach i ekologii i synergii tych dwóch zjawisk.

W przyszłym roku rolnicy mogą liczyć na jednolita płatność obszarowa, płatności na zazielenienie, płatności dla młodych rolników oraz płatności na produkcję (sektory: bydło, krowy, kozy, owce, buraki cukrowe, skrobia, owoce miękkie, chmiel, rośliny wysokobiałkowe, pomidory, len, konopie, tytoń). Rocznie do podziału będzie kwota 3,4mln. euro, natomiast w całej nowej perspektywie na wieś trafi 23,5mld.euro.

Z zaproszenia w szkoleniu uczestniczył również Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

poznac_zasady_26_09_14_001.jpg
poznac_zasady_26_09_14_002.jpg
 poznac_zasady_26_09_14_003.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!