Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Poznać zasady i sięgnąć po środki unijne

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Poznać zasady i sięgnąć po środki unijne Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.09.2014
poznac_zasady_26_09_14_000.jpg

Szkolenie zorganizowane przez golubskie oddziały Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kowalewie Pomorskim w dniu 25 września br. zgromadziło wielu zainteresowanych.

Młodzi, ale i ci troszeczkę starsi rolnicy chcieli poznać zasady jakie będą obowiązywać w 2015r. w stosunku do produkcji rolnej.

Podsumowując spotkanie można stwierdzić, że prelegenci: z ARMiR kier. Maria Wiśniewska, Przemysław Jarczyński i Arkadiusz Składanowski oraz z ODR kier. Dorota Weber mówili o pieniądzach i ekologii i synergii tych dwóch zjawisk.

W przyszłym roku rolnicy mogą liczyć na jednolita płatność obszarowa, płatności na zazielenienie, płatności dla młodych rolników oraz płatności na produkcję (sektory: bydło, krowy, kozy, owce, buraki cukrowe, skrobia, owoce miękkie, chmiel, rośliny wysokobiałkowe, pomidory, len, konopie, tytoń). Rocznie do podziału będzie kwota 3,4mln. euro, natomiast w całej nowej perspektywie na wieś trafi 23,5mld.euro.

Z zaproszenia w szkoleniu uczestniczył również Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

poznac_zasady_26_09_14_001.jpg
poznac_zasady_26_09_14_002.jpg
 poznac_zasady_26_09_14_003.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!