Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Na wędrówkę w doborowym towarzystwie.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Na wędrówkę w doborowym towarzystwie. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.09.2014
na_wedrowke_26_09_14_000.jpgCzłonkowie Towarzystwa Miłośników Kowalewa, nie zważając na zimny wiatr i przekropną pogodę wybrali się na spacer. W dniu 25 września br. zaopatrzeni w kijki i w doborowym towarzystwie pokonali 7-kilometrową trasę. Po wysiłku, już przy wspólnym stole posilali się grochówka i pieczonymi jabłkami.
Pomimo, że członkiem Towarzystwa jest również burmistrz Andrzej Grabowski, to korzystając z okazji spacerowicze zadawali pytania dotyczące najnowszych inwestycji. Podpytywano się o termin oddania do użytku pływalni, targowiska i plany na kolejne miesiące.

na_wedrowke_26_09_14_001.jpg
na_wedrowke_26_09_14_002.jpg
na_wedrowke_26_09_14_003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!