Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Na wędrówkę w doborowym towarzystwie.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Na wędrówkę w doborowym towarzystwie. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.09.2014
na_wedrowke_26_09_14_000.jpgCzłonkowie Towarzystwa Miłośników Kowalewa, nie zważając na zimny wiatr i przekropną pogodę wybrali się na spacer. W dniu 25 września br. zaopatrzeni w kijki i w doborowym towarzystwie pokonali 7-kilometrową trasę. Po wysiłku, już przy wspólnym stole posilali się grochówka i pieczonymi jabłkami.
Pomimo, że członkiem Towarzystwa jest również burmistrz Andrzej Grabowski, to korzystając z okazji spacerowicze zadawali pytania dotyczące najnowszych inwestycji. Podpytywano się o termin oddania do użytku pływalni, targowiska i plany na kolejne miesiące.

na_wedrowke_26_09_14_001.jpg
na_wedrowke_26_09_14_002.jpg
na_wedrowke_26_09_14_003.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!