Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Miłe spotkanie po 25 latach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Miłe spotkanie po 25 latach Drukuj
Wpisał: Jolanta Zarembska   
26.09.2014

small.jpgDnia 20.09.2014 roku po trzyletniej przerwie odbył się zjazd absolwentów rocznik 1974 Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pom.

Gości serdecznie powitał Dyrektor Szkoły pan Benedykt Mroziński , przedstawiając obecny stan placówki i jej dzieje.

Następnie ożyły wspomnienia , uczestnicy zjazdu mogli zwiedzić szkołę i klasy, w których się uczyli.

Zobaczyć, jak szkoła zmieniła się przez 25 lat. Padło wiele słów uznania na temat placówki i bazy sportowej naszego miasta.

Dla wielu było to niezapomniane i wzruszające przeżycie.

Na zakończenie absolwenci rocznik 1974 dla uczczenia swojej wizyty w szkole posadzili drzewo na placu między szkołą a pływalnią.

Po miłym spotkaniu w szkole uczestnicy zjazdu udali się na cmentarz złożyć kwiaty na grobach wychowawców - pani Elżbiety Liczkowskiej i pana Zbigniewa Kubickiego.

Gorąco zachęcam następne roczniki do organizowania takich spotkań, bo jest to miłe i niezapomniane przeżycie , można na chwilę wrócić do miłych wspomnień z czasów ,, podstawówki".

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!