Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Miłe spotkanie po 25 latach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Miłe spotkanie po 25 latach Drukuj
Wpisał: Jolanta Zarembska   
26.09.2014

small.jpgDnia 20.09.2014 roku po trzyletniej przerwie odbył się zjazd absolwentów rocznik 1974 Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pom.

Gości serdecznie powitał Dyrektor Szkoły pan Benedykt Mroziński , przedstawiając obecny stan placówki i jej dzieje.

Następnie ożyły wspomnienia , uczestnicy zjazdu mogli zwiedzić szkołę i klasy, w których się uczyli.

Zobaczyć, jak szkoła zmieniła się przez 25 lat. Padło wiele słów uznania na temat placówki i bazy sportowej naszego miasta.

Dla wielu było to niezapomniane i wzruszające przeżycie.

Na zakończenie absolwenci rocznik 1974 dla uczczenia swojej wizyty w szkole posadzili drzewo na placu między szkołą a pływalnią.

Po miłym spotkaniu w szkole uczestnicy zjazdu udali się na cmentarz złożyć kwiaty na grobach wychowawców - pani Elżbiety Liczkowskiej i pana Zbigniewa Kubickiego.

Gorąco zachęcam następne roczniki do organizowania takich spotkań, bo jest to miłe i niezapomniane przeżycie , można na chwilę wrócić do miłych wspomnień z czasów ,, podstawówki".

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!