Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

SPOTKANIE Z POLICJANTEM Drukuj
Wpisał: Iwona Zegarska  Nauczyciel Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim   
01.10.2014

small.jpgWrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo wychowanków. Dlatego też przedszkolaki spotkały się z panem policjantem.


W dniu 25.09.2014r. do Przedszkola Publicznego w Kowalewie Pomorskim przybył pan st. sierż. Dariusz Krzemiński z Posterunku Policji w Kowalewie Pomorskim. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się od kilku dni poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym, ale również w ruchu drogowym.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego co mówi. Pan Policjant przybliżył maluchom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Uwieńczeniem spotkania był spacer w towarzystwie pana policjanta. Dzieci z pełnym zaufaniem i ogromnym zainteresowaniem śledziły poczynania policjanta, który przeprowadzając je przez ulicę wstrzymywał ruch, objaśniał znaczenie znaków drogowych. Swoją wiedzę z zakresu poruszania się w ruchu ulicznym przedszkolaki prezentowały w praktyce, zdając egzamin celująco. Dzieci podziękowały panu policjantowi za wspólny spacer i dobre rady.

Po tej wizycie na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z policjantem i będzie wiedział, że jest on jego przyjacielem, który chętnie służy pomocą.

Serdecznie dziękujemy panu policjantowi, że znalazł czas na spotkanie z przedszkolakami.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 5.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg
 9.jpg
 10.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!