Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolarze Sokoła z medalem Mistrzostw Polski!!!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolarze Sokoła z medalem Mistrzostw Polski!!! Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
09.10.2014

small.jpgBrązowy medal wywalczyli wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, obecnie juniorzy młodsi startujący w TKK „Pacific" Toruń, podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym w jeździe dwójkami i drużynowej na czas, które zostały rozegrane w dniach 03-05 października br. w wielkopolskim Opatówku.

W kategorii juniorów młodszych w wyścigu drużynowym na czas na starcie stanęło 16 zespołów z całego kraju. Złożone z czterech zawodników drużyny miały do pokonania 29,5 km. 

Świetnie spisali się podopieczni trenera Mariana Krych, którzy z czasem 38:33:642 wywalczyli brązowy medal Mistrza Polski. W składzie „brązowej" drużyny TKK „Pacific" Toruń znalazło się trzech wychowanków UKS „SOKÓŁ": Adrian Brzozowski, Piotr Klimkowski i Damian Mądrzejewski. Stawkę uzupełnił Maciej Kwiatkowski wychowanek UKS ŻAK Gronowo.

Zarząd, Zawodnicy i Sympatycy UKS „SOKÓŁ" serdecznie gratulują zawodnikom, ich rodzicom i trenerowi zdobytego medalu, jednocześnie życząc wytrwałości i powodzenia podczas następnych startów.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!