Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Kolarze Sokoła z medalem Mistrzostw Polski!!!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Kolarze Sokoła z medalem Mistrzostw Polski!!! Drukuj
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - sekretarz UKS "SOKÓŁ"   
09.10.2014

small.jpgBrązowy medal wywalczyli wychowankowie UKS „SOKÓŁ" Wielkie Rychnowo, obecnie juniorzy młodsi startujący w TKK „Pacific" Toruń, podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym w jeździe dwójkami i drużynowej na czas, które zostały rozegrane w dniach 03-05 października br. w wielkopolskim Opatówku.

W kategorii juniorów młodszych w wyścigu drużynowym na czas na starcie stanęło 16 zespołów z całego kraju. Złożone z czterech zawodników drużyny miały do pokonania 29,5 km. 

Świetnie spisali się podopieczni trenera Mariana Krych, którzy z czasem 38:33:642 wywalczyli brązowy medal Mistrza Polski. W składzie „brązowej" drużyny TKK „Pacific" Toruń znalazło się trzech wychowanków UKS „SOKÓŁ": Adrian Brzozowski, Piotr Klimkowski i Damian Mądrzejewski. Stawkę uzupełnił Maciej Kwiatkowski wychowanek UKS ŻAK Gronowo.

Zarząd, Zawodnicy i Sympatycy UKS „SOKÓŁ" serdecznie gratulują zawodnikom, ich rodzicom i trenerowi zdobytego medalu, jednocześnie życząc wytrwałości i powodzenia podczas następnych startów.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!