Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Szkoła otwarta na współpracę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Szkoła otwarta na współpracę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
13.10.2014
szkola_orw_na_wspolprace_13_10_14_000.jpgNa corocznym zebraniu rodziców w szkole podstawowej w Wielkiej Łące w dniu 8 października br. dyrektor placówki Danuta Drożdża omówiła szczegółowo obecny rok szkolny 2014/2015. Pochwaliła akcjami jakie prowadzi szkoła i imprezami, które już na stałe weszły w jej kalendarz m.in. Mały Europejczyk. Przedstawiła również wypracowane z rodzicami propozycje wycieczek dla wszystkich klas.

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zachęcał do zaangażowania się w życie szkoły, która jest otwarta na współpracę. Pogratulował podejmowanych inicjatych i osiągniętych sukcesów. .

Przewodnicząca Rady Rodziców Alina Mełnicka rozliczyła się z minionego roku szkolnego. Podziękowała za wsparcie dzięki czemu rada rodziców mogła zorganizować zabawę andrzejkową i karnawałową, a zebrane środki przeznaczyć na rzecz uczniów. Przedstawiła również pozostały skład nowo wybranej rady.

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego wręczali sponsorom w tym sołtysowi wsi Wielka Łąka Tomaszowi Matusewiczowi słodkości w podziękowaniu za wsparcie i pomoc.

szkola_orw_na_wspolprace_13_10_14_001.jpg
szkola_orw_na_wspolprace_13_10_14_002.jpg
szkola_orw_na_wspolprace_13_10_14_003.jpg
szkola_orw_na_wspolprace_13_10_14_004.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!