Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Szkoła otwarta na współpracę

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Szkoła otwarta na współpracę Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
13.10.2014
szkola_orw_na_wspolprace_13_10_14_000.jpgNa corocznym zebraniu rodziców w szkole podstawowej w Wielkiej Łące w dniu 8 października br. dyrektor placówki Danuta Drożdża omówiła szczegółowo obecny rok szkolny 2014/2015. Pochwaliła akcjami jakie prowadzi szkoła i imprezami, które już na stałe weszły w jej kalendarz m.in. Mały Europejczyk. Przedstawiła również wypracowane z rodzicami propozycje wycieczek dla wszystkich klas.

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zachęcał do zaangażowania się w życie szkoły, która jest otwarta na współpracę. Pogratulował podejmowanych inicjatych i osiągniętych sukcesów. .

Przewodnicząca Rady Rodziców Alina Mełnicka rozliczyła się z minionego roku szkolnego. Podziękowała za wsparcie dzięki czemu rada rodziców mogła zorganizować zabawę andrzejkową i karnawałową, a zebrane środki przeznaczyć na rzecz uczniów. Przedstawiła również pozostały skład nowo wybranej rady.

Przedstawiciele samorządu uczniowskiego wręczali sponsorom w tym sołtysowi wsi Wielka Łąka Tomaszowi Matusewiczowi słodkości w podziękowaniu za wsparcie i pomoc.

szkola_orw_na_wspolprace_13_10_14_001.jpg
szkola_orw_na_wspolprace_13_10_14_002.jpg
szkola_orw_na_wspolprace_13_10_14_003.jpg
szkola_orw_na_wspolprace_13_10_14_004.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!