Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rośnie przyszłość Promienia

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rośnie przyszłość Promienia Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.10.2014
small.jpgZawodnicy drużyny młodzików grający w klubie LKS Promień zapewniają, że za kilka lat zagrają w składzie podstawowym, czyli seniorskim klubu. Te poważne deklaracje zapadły w dniu 21 października br. na spotkaniu burmistrza miasta z rodzicami, zawodnikami i trenerem tej najmłodszej sekcji. Rodzice zaprosili burmistrza Andrzeja Grabowskiego, aby porozmawiać o dalszym rozwoju młodych piłkarzy.

Zawodnicy i trener Andrzej  Łukaszewski pochwalili się sukcesami z poprzedniego sezonu, który ukończyli na II pozycji. W obecny sezonie zajmują trzecie miejsce wśród 14 drużyn. Na boisku spotykają się ze starszymi rocznikowo kolegami m.in. z Torunia (5 drużyny), Płużnicy, Kończewic, Chełmna, Ostaszewa, Kijewa, Chełmży, Złotorii i Papowa Biskupiego. Drużynę tworzy 30 bojowo nastawionych chłopców, którym w czasie meczy towarzyszą kibice-rodzice. Ich bilans 21 punktów, czyli to 7 zwycięstw i 3 porażki,. Strzelili 43  bramki, a stracili 24.

Od dawna jestem pod wrażeniem gry tej najmłodszej drużyny Promienia. Również zaangażowanie rodziców w wyjazdy na mecze i kibicowanie raduje moje serce. Najważniejsze, aby dzieci odkrywając swoje pasje wiedziały, że mają poparcie dorosłych. Poparcie i wsparcie. Biorę na poważnie deklaracje młodych zawodników, że wszyscy planują zagrać w seniorach.- podkreślał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski

W czasie rozmowy Burmistrz zadeklarował wsparcie drużyny w zakupie nowych strojów i piłek oraz zaprosił na tradycyjne spotkanie na podsumowanie rundy. Sukces najlepiej smakuje w sprawdzonym towarzystwie kolegów z boiska i przy wyśmienitej pizzy.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!