Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Rośnie przyszłość Promienia

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Rośnie przyszłość Promienia Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.10.2014
small.jpgZawodnicy drużyny młodzików grający w klubie LKS Promień zapewniają, że za kilka lat zagrają w składzie podstawowym, czyli seniorskim klubu. Te poważne deklaracje zapadły w dniu 21 października br. na spotkaniu burmistrza miasta z rodzicami, zawodnikami i trenerem tej najmłodszej sekcji. Rodzice zaprosili burmistrza Andrzeja Grabowskiego, aby porozmawiać o dalszym rozwoju młodych piłkarzy.

Zawodnicy i trener Andrzej  Łukaszewski pochwalili się sukcesami z poprzedniego sezonu, który ukończyli na II pozycji. W obecny sezonie zajmują trzecie miejsce wśród 14 drużyn. Na boisku spotykają się ze starszymi rocznikowo kolegami m.in. z Torunia (5 drużyny), Płużnicy, Kończewic, Chełmna, Ostaszewa, Kijewa, Chełmży, Złotorii i Papowa Biskupiego. Drużynę tworzy 30 bojowo nastawionych chłopców, którym w czasie meczy towarzyszą kibice-rodzice. Ich bilans 21 punktów, czyli to 7 zwycięstw i 3 porażki,. Strzelili 43  bramki, a stracili 24.

Od dawna jestem pod wrażeniem gry tej najmłodszej drużyny Promienia. Również zaangażowanie rodziców w wyjazdy na mecze i kibicowanie raduje moje serce. Najważniejsze, aby dzieci odkrywając swoje pasje wiedziały, że mają poparcie dorosłych. Poparcie i wsparcie. Biorę na poważnie deklaracje młodych zawodników, że wszyscy planują zagrać w seniorach.- podkreślał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski

W czasie rozmowy Burmistrz zadeklarował wsparcie drużyny w zakupie nowych strojów i piłek oraz zaprosił na tradycyjne spotkanie na podsumowanie rundy. Sukces najlepiej smakuje w sprawdzonym towarzystwie kolegów z boiska i przy wyśmienitej pizzy.

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!