Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow UCZNIOWIE Z PASJĄ

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

UCZNIOWIE Z PASJĄ Drukuj
Wpisał: Monika Lüdtke   
28.10.2014
Przedstawiciele społeczności Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim (Weronika Szymańska, Karolina Kałon, Martin Redman, p. Aneta Górtowska, p. Bartłomiej Lüdtke) wzięli udział w IV Wojewódzkim Spotkaniu Samorządów Uczniowskich pod tytułem "Głos należy do Ciebie". Wydarzenie zorganizowane było przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty i Muzeum Okręgowe w Toruniu. Tematem tegorocznego spotkania była pasja, która jest drogą do sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym.

Tak się składa, że młodzież naszego gimnazjum ma okazję do rozwijania swoich zainteresowań i pasji poprzez wiele różnych ciekawych zajęć pozalekcyjnych.

Jednym z przykładów aktywności uczniów jest szkolna telewizja GimTv, która została dostrzeżona podczas piątkowego spotkania.

Zapraszamy do objerzenia relacji przygotowanej przez TVP Bydgoszcz.

http://www.tvp.pl/bydgoszcz/aktualnosci/nauka/samorzady-uczniowskie-dzielily-sie-pasja-w-toruniu/17377214

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!