Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow UCZNIOWIE Z PASJĄ

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

UCZNIOWIE Z PASJĄ Drukuj
Wpisał: Monika Lüdtke   
28.10.2014
Przedstawiciele społeczności Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim (Weronika Szymańska, Karolina Kałon, Martin Redman, p. Aneta Górtowska, p. Bartłomiej Lüdtke) wzięli udział w IV Wojewódzkim Spotkaniu Samorządów Uczniowskich pod tytułem "Głos należy do Ciebie". Wydarzenie zorganizowane było przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty i Muzeum Okręgowe w Toruniu. Tematem tegorocznego spotkania była pasja, która jest drogą do sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym.

Tak się składa, że młodzież naszego gimnazjum ma okazję do rozwijania swoich zainteresowań i pasji poprzez wiele różnych ciekawych zajęć pozalekcyjnych.

Jednym z przykładów aktywności uczniów jest szkolna telewizja GimTv, która została dostrzeżona podczas piątkowego spotkania.

Zapraszamy do objerzenia relacji przygotowanej przez TVP Bydgoszcz.

http://www.tvp.pl/bydgoszcz/aktualnosci/nauka/samorzady-uczniowskie-dzielily-sie-pasja-w-toruniu/17377214

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!