Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Jeszcze raz o strzelnicy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Jeszcze raz o strzelnicy Drukuj
Wpisał: Anna Panak   
29.10.2014

Jak już wcześniej informowaliśmy w dniu 28 września bieżącego roku miało miejsce uroczyste otwarcie zmodernizowanej strzelnicy, położonej w miejscowości Kiełpiny Gm. Kowalewo Pom. Osoby, które zainteresowane są możliwością skorzystania z w/w obiektu zapraszamy do zapoznania się z:

-regulaminem strzelnicy ,
-oraz warunkami korzystania ze strzelnicy ,

które zamieszczone zostały na naszej stronie - w zakładce "Strzelnica w Kiełpinach".

 

Szczególną uwagę zwracamy na zapisy regulaminu oraz warunków korzystania ze strzelnicy, mówiące o tym, że trening, zajęcia czy też zawody strzeleckie, może przeprowadzić jedynie osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia w tym zakresie.

Na podstawie wyrażonej zgody, podajemy do wiadomości numer telefonu komórkowego Pana Zacharka Jacka, który legitymuje się uprawnieniami do prowadzenia strzelania, posiada licencję sędziego strzelectwa oraz patent strzelecki.- tel. komórkowy 606-331-476

Przy tej okazji zachęcamy i prosimy, aby osoby mające stosowne uprawnienia w tym zakresie również złożyły do tutejszego Urzędu taką informację. Posiadanie powyższych danych pozwoli na rozszerzenie oferty wynajmu strzelnicy o wskazanie listy osób, które mogą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników przedmiotowych imprez.

Istnieje także możliwość skorzystania z agregatu prądotwórczego. W celu uzgodnienia szczegółów wykonania usługi należy skontaktować się z Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kowalewie Pom. tel. 56 684 15 17.

Życzymy miłego i bezpiecznego korzystania z obiektu strzelnicy.

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!