Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Praca wolontariuszy z Publicznego Gimnazjum

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Praca wolontariuszy z Publicznego Gimnazjum Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
30.10.2014

wolontariat_small_30_10_2014.jpg Praca wolontariuszy z Publicznego Gimnazjum działających na rzecz zwierząt przebywających w przechowalni przy ZGKiM Sp. z o. o. w Kowalewie Pomorskim

Wolontariusze akcji "Woloweekend: Spacer z psem" działający na rzecz zwierząt przebywających w przechowalni przy Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Kowalewie Pomorskim kontynuują swoje działania również w roku szkolnym 2014/2015. Podobnie jak w roku ubiegłym, odwiedzają co weekend czworonożnych podopiecznych gminnej przechowalni dla psów. Tam wyprowadzają psiaki na spacery i stwarzają im możliwość kontaktu z człowiekiem, którego czworonogom tak bardzo brakuje.

W bieżącym roku szkolnym grupę tworzy 8 doświadczonych wolontariuszy, a także 9 nowych członków, głównie z klas I i II. Wszyscy mają już za sobą pierwsze spacery z psiakami. Bardzo się cieszymy, że zarówno wolontariuszom, jak i czworonogom, wspólne spędzanie czasu wolnego przynosi aż taką frajdę.

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, obchodzonego w dniu 4 października br., wolontariusze przy współpracy ze Stowarzyszeniem Obrońców Zwierząt "Przyjazna Buda" z    Golubia-Dobrzynia, zorganizowali zbiórkę karmy i akcesoriów dla psiaków przebywających w przechowalni. Zbiórka przeprowadzona została w Publicznym Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim. W rezultacie udało się zebrać prawie 100 kg suchej oraz 12 puszek mokrej karmy. Sucha karma została przekazana psiakom w sobotę 18 października br.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę!

wolontariat_30_10_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!