Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Praca wolontariuszy z Publicznego Gimnazjum

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Praca wolontariuszy z Publicznego Gimnazjum Drukuj
Wpisał: Paulina Wiśniewska   
30.10.2014

wolontariat_small_30_10_2014.jpg Praca wolontariuszy z Publicznego Gimnazjum działających na rzecz zwierząt przebywających w przechowalni przy ZGKiM Sp. z o. o. w Kowalewie Pomorskim

Wolontariusze akcji "Woloweekend: Spacer z psem" działający na rzecz zwierząt przebywających w przechowalni przy Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o. w Kowalewie Pomorskim kontynuują swoje działania również w roku szkolnym 2014/2015. Podobnie jak w roku ubiegłym, odwiedzają co weekend czworonożnych podopiecznych gminnej przechowalni dla psów. Tam wyprowadzają psiaki na spacery i stwarzają im możliwość kontaktu z człowiekiem, którego czworonogom tak bardzo brakuje.

W bieżącym roku szkolnym grupę tworzy 8 doświadczonych wolontariuszy, a także 9 nowych członków, głównie z klas I i II. Wszyscy mają już za sobą pierwsze spacery z psiakami. Bardzo się cieszymy, że zarówno wolontariuszom, jak i czworonogom, wspólne spędzanie czasu wolnego przynosi aż taką frajdę.

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, obchodzonego w dniu 4 października br., wolontariusze przy współpracy ze Stowarzyszeniem Obrońców Zwierząt "Przyjazna Buda" z    Golubia-Dobrzynia, zorganizowali zbiórkę karmy i akcesoriów dla psiaków przebywających w przechowalni. Zbiórka przeprowadzona została w Publicznym Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim. W rezultacie udało się zebrać prawie 100 kg suchej oraz 12 puszek mokrej karmy. Sucha karma została przekazana psiakom w sobotę 18 października br.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę!

wolontariat_30_10_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!