Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy laureatem Róży Regionów 2014

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy laureatem Róży Regionów 2014 Drukuj
Wpisał: Katarzyna Sadowska   
31.10.2014
small.jpgW dniu 23.10.2014r., w czasie Tour Salon Targach Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu Prezes Magdalena Gadomska odebrała w imieniu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Drwęcy" wyróżnienie (w kategorii aplikacje mobilne) i nagrodę (I miejsce w kategorii projekt specjalny) w konkursie Róża Regionów 2014 za powstałą w ramach projektu współpracy aplikację mobilną i przewodnik Chełmińsko-Dobrzyński Szlak Turystyczny.

Nagrodzony projekt realizowany był w ramach działania 421 "Wdrażanie projektów współpracy" objętego PROW 2007-2013 wspólnie z Fundacją Lokalna Grupa Działania „Wieczno", Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe oraz Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ, wykonawcą zarówno aplikacji mobilnej jak i przewodnika była firma PWR, której dyrektorem jest p. Marcin Karasiński. Zgodnie z regulaminem: „Ideą Konkursu Róża Regionów jest  propagowanie wysiłków związanych z promocją okolicy oraz wspieranie rozwoju marketingu terytorialnego w naszym kraju. Konkurs ma na celu upowszechniać innowacyjność w sposobie tworzenia wydawnictw i aplikacji mobilnych promujących gminy, miasta, regiony. W obliczu rosnących oczekiwań turystów to stały rozwój, poszukiwanie nowatorskich rozwiązań, profesjonalna oprawa graficzna i kreatywność, stanowią klucz do sukcesu. Z tego powodu nasz konkurs dedykowany jest inicjatywom starającym się wprowadzić wspomniane elementy w promocję własnego regionu."

Cieszymy się że nasz wspólny trud został doceniony i nagrodzony. Będzie to dla nas dodatkowa motywacja do działania na rzecz naszych mieszkańców i tworzonych przez nich obszarów działania- podkreśla Prezes Magdalena Gadomska.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!