Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Apel o wolontariat

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Apel o wolontariat Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger   
04.11.2014
apel_swietlicy_000_06_11_14.jpg Świetlica Socjoterapeutyczna w Kowalewie Pomorskim jest placówką wsparcia dziennego, której celem jest zapewnienie dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych, odpowiednich warunków do nauki, rozwoju i zabawy.

Świetlica Socjoterapeutyczna zabezpiecza swym wychowankom opiekę po zajęciach szkolnych, pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych oraz pomoc w rozwiazywaniu trudnych sytuacji życiowych. Ponadto obok zajęć profilaktycznych i pomocy w realizacji zadań szkolnych zapewniamy codzienny posiłek dla wychowanków oraz staramy się zorganizować dzieciom czas wolny w konstruktywny i ciekawy sposób.

Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych: I-grupa od 6 lat do 11, II- grupa od 12 do 16 lat. Obecnie w zajęciach bierze udział 52 wychowanków w wieku od 6 do 16 lat. Każde dziecko wymaga indywidualnego podejścia, pomocy w nauce oraz dopilnowania w czasie odrabiania zadań domowych.

W związku z powyższym wychowawcy Świetlicy Socjoterapeutycznej w Kowalewie Pomorskim zwracają się z prośbą do mieszkańców Kowalewa Pomorskiego o pomoc w formie wolontariatu.

Poszukujemy osób pełnoletnich, chętnych do pomocy, które dysponują czasem wolnym i chciałyby zrobić coś dobrego dla innych.

apel_swietlicy_001_06_11_14.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!