Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Apel o wolontariat

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Apel o wolontariat Drukuj
Wpisał: Dorota Kriger   
04.11.2014
apel_swietlicy_000_06_11_14.jpg Świetlica Socjoterapeutyczna w Kowalewie Pomorskim jest placówką wsparcia dziennego, której celem jest zapewnienie dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych, odpowiednich warunków do nauki, rozwoju i zabawy.

Świetlica Socjoterapeutyczna zabezpiecza swym wychowankom opiekę po zajęciach szkolnych, pomoc w nauce i odrabianiu zadań domowych oraz pomoc w rozwiazywaniu trudnych sytuacji życiowych. Ponadto obok zajęć profilaktycznych i pomocy w realizacji zadań szkolnych zapewniamy codzienny posiłek dla wychowanków oraz staramy się zorganizować dzieciom czas wolny w konstruktywny i ciekawy sposób.

Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych: I-grupa od 6 lat do 11, II- grupa od 12 do 16 lat. Obecnie w zajęciach bierze udział 52 wychowanków w wieku od 6 do 16 lat. Każde dziecko wymaga indywidualnego podejścia, pomocy w nauce oraz dopilnowania w czasie odrabiania zadań domowych.

W związku z powyższym wychowawcy Świetlicy Socjoterapeutycznej w Kowalewie Pomorskim zwracają się z prośbą do mieszkańców Kowalewa Pomorskiego o pomoc w formie wolontariatu.

Poszukujemy osób pełnoletnich, chętnych do pomocy, które dysponują czasem wolnym i chciałyby zrobić coś dobrego dla innych.

apel_swietlicy_001_06_11_14.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!