Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Apelujemy o uczciwość!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Apelujemy o uczciwość! Drukuj
Wpisał: Marzena Rachubińska   
06.11.2014

apel_o_oczciwosc_000_06_11_14.jpgZ uwagi na pojawiające się nieuczciwości w zakresie dokonywania opłaty za korzystanie z pływalni, apelujemy do wszystkich zainteresowanych, aby przestrzegali obowiązującego na tym obiekcie cennika. Przypominamy, że cena biletu wynosi 1 zł za pierwszą godzinę, a za każdą następną rozpoczętą 1 min. - 10 groszy, co daje 6 zł za kolejną godzinę. Dwugodzinny pobyt w wodzie wynosi 7 zł. Opłaty ujęte w cenniku są bardzo atrakcyjne i zależy nam na ich utrzymaniu, aby umożliwić jak największej liczbie osób korzystanie z pływalni.

Niestety, miały miejsce próby oszustwa w postaci uiszczenia kwoty niższej niż należna. W związku z wyżej wskazanym systemem płatności po dokonaniu opłaty za pobyt w wodzie w wymiarze jednej godziny (cena 1 zł), nie jest możliwe wyjście z hali basenowej i ponowne wejście na jedną godzinę za złotówkę. Sytuacja taka może mieć miejsce jedynie po co najmniej godzinie, a nie jak to się zdarzało po kilku minutach.

Wszelkie próby dokonywania oszustw w tym zakresie są niedopuszczalne i nie będą tolerowane. W przypadku nadal pojawiających się nadużyć będziemy zmuszeni podwyższyć ceny za korzystanie z pływalni.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!