Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Apelujemy o uczciwość!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Apelujemy o uczciwość! Drukuj
Wpisał: Marzena Rachubińska   
06.11.2014

apel_o_oczciwosc_000_06_11_14.jpgZ uwagi na pojawiające się nieuczciwości w zakresie dokonywania opłaty za korzystanie z pływalni, apelujemy do wszystkich zainteresowanych, aby przestrzegali obowiązującego na tym obiekcie cennika. Przypominamy, że cena biletu wynosi 1 zł za pierwszą godzinę, a za każdą następną rozpoczętą 1 min. - 10 groszy, co daje 6 zł za kolejną godzinę. Dwugodzinny pobyt w wodzie wynosi 7 zł. Opłaty ujęte w cenniku są bardzo atrakcyjne i zależy nam na ich utrzymaniu, aby umożliwić jak największej liczbie osób korzystanie z pływalni.

Niestety, miały miejsce próby oszustwa w postaci uiszczenia kwoty niższej niż należna. W związku z wyżej wskazanym systemem płatności po dokonaniu opłaty za pobyt w wodzie w wymiarze jednej godziny (cena 1 zł), nie jest możliwe wyjście z hali basenowej i ponowne wejście na jedną godzinę za złotówkę. Sytuacja taka może mieć miejsce jedynie po co najmniej godzinie, a nie jak to się zdarzało po kilku minutach.

Wszelkie próby dokonywania oszustw w tym zakresie są niedopuszczalne i nie będą tolerowane. W przypadku nadal pojawiających się nadużyć będziemy zmuszeni podwyższyć ceny za korzystanie z pływalni.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!