Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pływalnia cieszy się zainteresowaniem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pływalnia cieszy się zainteresowaniem Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
10.11.2014

statystyka_plyw_000_10_11_14.jpgW dniu 29 października br. miało miejsce uroczyste otwarcie Pływalni w Kowalewie Pomorskim. Wydarzenie to, zostało przyjęte z dużym entuzjazmem lokalnej społeczności, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że jest to obiekt, z którego korzystają zarówno dzieci w wieku szkolnym, w ramach zajęć dydaktycznych, jak i osoby dorosłe.

Wszystkich zainteresowanych, którzy do tej pory nie mieli okazji skorzystać z kowalewskiej pływalni informujemy, że od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 pływalnia przeznaczona jest dla uczniów wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy oraz uczniów Publicznego Gimnazjum. Z kolei od godziny 7.00 do godziny 8.00 oraz w godzinach popołudniowych (od 15.00 do 22.00) otwarta jest dla wszystkich osób zainteresowanych. W weekendy obiekt czynny jest od 10.00 do 20.00.

Już ponad tydzień minął od pierwszego dnia korzystania z pływalni. Zwróćmy zatem uwagę na frekwencję osiągniętą w tym okresie. Otóż, pierwszego dnia (tj. 31 października br.) z uroków nowego obiektu skorzystało 100 osób. W miniony weekend frekwencja na pływalni była największa, a mianowicie: 310 osób w sobotę i 341 w niedzielę.Podsumowując, w ciągu ostatniego tygodnia pływalnię odwiedziło 610 uczniów w ramach zajęć szkolnych oraz 1922 osoby w godzinach popołudniowych. Liczby te niewątpliwie napawają optymizmem.

Bardzo cieszy mnie fakt ogromnego zainteresowania i chęci korzystania z atrakcji znajdujących się na pływalni. Widząc rzesze osób pływających w basenach wiem, że ta inwestycja była warta włożonego trudu. Liczę, że frekwencja będzie w dalszym ciągu tak imponująca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z pływalni, życząc udanego wypoczynku.- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Nie ulega wątpliwości, że tak wysoka frekwencja wynika z bardzo atrakcyjnej ceny. Za godzinę przebywania w wodzie należy uiścić jedynie 1 zł, natomiast za każdą kolejną rozpoczętą minutę 0,10 zł.

Z uwagi na duże zaintersowanie informujemy, że w dniu jutrzejszym (tj. 11 listopada) pływalnia czynna jest dla wszystkich w godzinach od 10.00 do 20.00.

Podajemy numer telefonu Pływalni w Kowalewie Pomorskim:

56 637 09 80 - kierownik Referatu Centrum Rekreacji i Sportu
oraz 56 637 09 81 - kasa.
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!