Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Pływalnia cieszy się zainteresowaniem

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pływalnia cieszy się zainteresowaniem Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
10.11.2014

statystyka_plyw_000_10_11_14.jpgW dniu 29 października br. miało miejsce uroczyste otwarcie Pływalni w Kowalewie Pomorskim. Wydarzenie to, zostało przyjęte z dużym entuzjazmem lokalnej społeczności, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że jest to obiekt, z którego korzystają zarówno dzieci w wieku szkolnym, w ramach zajęć dydaktycznych, jak i osoby dorosłe.

Wszystkich zainteresowanych, którzy do tej pory nie mieli okazji skorzystać z kowalewskiej pływalni informujemy, że od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 pływalnia przeznaczona jest dla uczniów wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy oraz uczniów Publicznego Gimnazjum. Z kolei od godziny 7.00 do godziny 8.00 oraz w godzinach popołudniowych (od 15.00 do 22.00) otwarta jest dla wszystkich osób zainteresowanych. W weekendy obiekt czynny jest od 10.00 do 20.00.

Już ponad tydzień minął od pierwszego dnia korzystania z pływalni. Zwróćmy zatem uwagę na frekwencję osiągniętą w tym okresie. Otóż, pierwszego dnia (tj. 31 października br.) z uroków nowego obiektu skorzystało 100 osób. W miniony weekend frekwencja na pływalni była największa, a mianowicie: 310 osób w sobotę i 341 w niedzielę.Podsumowując, w ciągu ostatniego tygodnia pływalnię odwiedziło 610 uczniów w ramach zajęć szkolnych oraz 1922 osoby w godzinach popołudniowych. Liczby te niewątpliwie napawają optymizmem.

Bardzo cieszy mnie fakt ogromnego zainteresowania i chęci korzystania z atrakcji znajdujących się na pływalni. Widząc rzesze osób pływających w basenach wiem, że ta inwestycja była warta włożonego trudu. Liczę, że frekwencja będzie w dalszym ciągu tak imponująca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z pływalni, życząc udanego wypoczynku.- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Nie ulega wątpliwości, że tak wysoka frekwencja wynika z bardzo atrakcyjnej ceny. Za godzinę przebywania w wodzie należy uiścić jedynie 1 zł, natomiast za każdą kolejną rozpoczętą minutę 0,10 zł.

Z uwagi na duże zaintersowanie informujemy, że w dniu jutrzejszym (tj. 11 listopada) pływalnia czynna jest dla wszystkich w godzinach od 10.00 do 20.00.

Podajemy numer telefonu Pływalni w Kowalewie Pomorskim:

56 637 09 80 - kierownik Referatu Centrum Rekreacji i Sportu
oraz 56 637 09 81 - kasa.
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!