Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Radni powiatowi odebrali zaświadczenia o wyborze

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Radni powiatowi odebrali zaświadczenia o wyborze Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.11.2014

small.jpgPrzewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej sędzia Leszek Osiński wręczył wybranym radnym powiatowym zaświadczenia o wyborze ich na to stanowisko w wyborach w dniu 16 listopada br. Uroczystość miała miejsce w starostwie powiatowym w dniu 25 listopada br. przy udziale wszystkich członków Powiatowej Komisji Wyborczej.

Jak podkreślał w czasie wręczania zaświadczeń sędzia Osiński, są to osoby, które uzyskały najwyższe zaufanie społeczne, w których społeczeństwo pokłada nadzieję na dynamiczny rozwój powiatu. Zaświadczenia odebrało jedynie 13 z 17 wybranych radnych powiatowych. Byli to:

1. burmistrz elekt Andrzej Grabowski

2. wójt elekt Marek Ryłowicz

3. wójt elekt Piotr Wolski

Ci trzej radni powiatowi decyzją Komisarza Wyborczego już wkrótce utracą mandaty po wydaniu decyzji o powołaniu ich na stanowiska włodarzy poszczególnych samorządów. Na ich miejsca w radzie powiatu golubsko- dobrzyńskiego zasiądą kolejni kandydaci z najwyższą liczbą otrzymanych na daną listę głosów wskazani decyzją Komisarza w późniejszym terminie.

4. p. Danuta Brzoskowska

5. p. Andrzej Okruciński

6. p. Franciszek Gutowski

7. p. Tomasz Zwoliński

8. p. Jarosław Falkowski

9. p. Roman Mirowski

10 p. Zbigniew Winiarski

11 p. Jacek Foksiński

12 p. Marian Wrzesiński

13 p. Sławomir Szlejer

Na uroczyste wręczenie zaświadczenia o wyborze nie przybyli:

1. p. Wojciech Kwiatkowski

2. p. Jacek Boluk Sobolewski­

3. p. Jarosław Molendowski

4. p. Filip Szreter

W imieniu radnych powiatowych słowa podziękowania za sprawnie przeprowadzone wybory szczebla powiatowego sędziemu i członkom Komisji podziękował burmistrz elekt Andrzej Grabowski.

Informacyjnie podajemy, że na miejsce radnego powiatowego i jednocześnie Burmistrza Kowalewa Pomorskiego p. Andrzeja Grabowskiego wejdzie w skład rady powiatu p. Maria Wiśniewska, jednocześnie kierownik oddziału powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

rada_powiatu_26_11_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!