Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Andrzejki, Cecylki i Barbórki w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Andrzejki, Cecylki i Barbórki w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.11.2014

small.jpgZabawę Andrzejkowo- Cecylkowo- Barbórkową w dniu 27 listopada br. zorganizowali sobie Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim. Impreza ta to już ich tradycja. Święta Cecylia to patronka chórzystów, a kowalewski chór seniora RETRO uczestniczył już w wielu występach. Natomiast święty Andrzej to patron zabaw i niespodzianek, a seniorzy lubią i to i to. Do wspólnej zabawy zaprosili gości: Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzeja Grabowskiego, dyrektora Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury Barbarę Niewidział i kierownika Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Zytę Szymańską.

Prezes związku Maria Nowatka w imieniu uczestników podziękowała za nieodpłatne udostępnienie pomieszczeń na organizację imprezy oraz przekazała Burmistrzowi imieninowe życzenia i kwiaty. Życzenia i kwiaty otrzymała również Barbara Niewidział z okazji nadchodzącej „barbórki" i p. Zyta Szymańska z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.  

Gratuluję naszym Seniorom zapału i pomysłów do aktywnego spędzania czasu.  Życzę samych pogodnych dni, spędzanych w otoczeniu najbliższych i rodziny, a na nadchodzące święta spokoju i ciepła- podkreślał Burmistrz Andrzej Grabowski.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!