Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Andrzejki, Cecylki i Barbórki w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Andrzejki, Cecylki i Barbórki w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.11.2014

small.jpgZabawę Andrzejkowo- Cecylkowo- Barbórkową w dniu 27 listopada br. zorganizowali sobie Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kowalewie Pomorskim. Impreza ta to już ich tradycja. Święta Cecylia to patronka chórzystów, a kowalewski chór seniora RETRO uczestniczył już w wielu występach. Natomiast święty Andrzej to patron zabaw i niespodzianek, a seniorzy lubią i to i to. Do wspólnej zabawy zaprosili gości: Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzeja Grabowskiego, dyrektora Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury Barbarę Niewidział i kierownika Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Zytę Szymańską.

Prezes związku Maria Nowatka w imieniu uczestników podziękowała za nieodpłatne udostępnienie pomieszczeń na organizację imprezy oraz przekazała Burmistrzowi imieninowe życzenia i kwiaty. Życzenia i kwiaty otrzymała również Barbara Niewidział z okazji nadchodzącej „barbórki" i p. Zyta Szymańska z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.  

Gratuluję naszym Seniorom zapału i pomysłów do aktywnego spędzania czasu.  Życzę samych pogodnych dni, spędzanych w otoczeniu najbliższych i rodziny, a na nadchodzące święta spokoju i ciepła- podkreślał Burmistrz Andrzej Grabowski.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 6.jpg
 7.jpg
 8.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!