Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 22.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Co słychać na pływalni

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Co słychać na pływalni Drukuj
Wpisał: Marzena Rachubińska   
28.11.2014
Mco_slychac_w_plywalni_000_28_11_14.jpginął już miesiąc po otwarciu pływalni w Kowalewie Pomorskim. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem, w wymienionym okresie z tej formy rekreacji skorzystało 8 tys. osób. Głównym czynnikiem, dużego zainteresowania na pewno jest niska cena. Na początku funkcjonowania miały miejsce próby oszustwa w postaci uiszczenia kwoty niższej niż należna.
Po wystosowaniu apelu skierowanego do użytkowników pływalni, liczba wyłudzeń zmalała. Przypominamy, że po dokonaniu opłaty za pobyt w wodzie w wymiarze jednej godziny (cena 1 zł), nie jest możliwe wyjście z hali basenowej i ponowne wejście na jedną godzinę za złotówkę. Sytuacja taka może mieć miejsce jedynie po co najmniej godzinie, a nie jak to się zdarzało po kilku minutach.

W godzinach szkolnych z pływalni korzystają szkoły podstawowe oraz gimnazjum z terenu gminy. Podczas organizowanych zajęć instruktorzy prowadzą zajęcia z nauki pływania oraz ćwiczenia ruchowe w wodzie. Z uwagi na fakt, że pogoda za oknem czasami nie pozwala na ruch na świeżym powietrzu w takich sytuacjach pływalnia jest dobrą alternatywą.

Po miesięcznym okresie monitoringu korzystania z obiektu, następuje zmiana godzin funkcjonowania. Od 1 grudnia w godzinach 8.00 – 15.00 pływalnia będzie udostępniona młodzieży szkolnej w celu prowadzenia zająć dydaktycznych, natomiast ogólnie dostępna będzie w dni nauki szkolnej w godz. 15.00 – 22.00. W soboty w godz. 10.00-22.00, zaś w niedziele w godz. 10.00-20.00. Zmiana godzin następuje w wyniku dużego zainteresowania pływalnią w sobotnie wieczory a małym zainteresowaniem w godzinach porannych w dni szkolne.

Cieszy nas duże zainteresowanie pływalnią i liczymy, że ono nie zmaleje.

co_slychac_na_plywalni_05_12_14_001.jpg
co_slychac_na_plywalni_05_12_14_002.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!