Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.11.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wyniki wyborów samorządowych

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wyniki wyborów samorządowych Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
02.12.2014

wybory_urna_small_2014.jpgKomisje wyborcze wszystkich szczebli opublikowały już wyniki wyborów samorządowych jakie miały miejsce 16 listopada 2014r. Protokoły zamieszczone na różnych stronach internetowych są czasami trudne do zlokalizowania. Chcąc ułatwić mieszkańcom zapoznanie się z informacjami o ilości zdobytych głosów przez poszczególnych kandydatów Kowalewiaków poniżej zamieszczamy dokładne zestawienie.

Liczba ważnie oddanych głosów na poszczególnych kandydatów na burmistrzów:

Arbat Sławomir - 241

Boluk-Sobolewski Jacek - 2012

Grabowski Andrzej Antoni - 2484 (wybrany)

Liczba ważnie oddanych głosów na poszczególnych kandydatów na radnego:

Okręg wyborczy nr 1

Czerniak Andrzej Stanisław - 45

Pipczyński Piotr - 110

Arbart Adam Rafał - 28

Ciepliński Tomasz Paweł - 19

Bejgier Robert Lech - 142 (wybrany)

Nizwantowski Damian Bartłomiej - 21

Okręg wyborczy nr 2

Kutka Kamil - 22

Koralewski Jerzy - 174 (wybrany)

Łabich Bernard - 68

Witkowski Marek - 87

Okręg wyborczy nr 3

Janiszewski Jerzy Franciszek - 67

Wypych Jolanta Dorota - 147 (wybrany)

Guttmann Iwona - 41

Ciechanowska Monika Anna - 105

Okręg wyborczy nr 4

Arbart Adam Stanisław - 120

Kamiński Krzysztof Andrzej - 45

Goryński Roman - 92

Małkiewicz Wojciech Grzegorz - 141 (wybrany)

Góral Jan - 42

Okręg wyborczy nr 5

Kula Krzysztof Grzegorz - 13

Kaznowski Stanisław - 106

Kacała Stanisław - 48

Sawicki Marcin - 123 (wybrany)

Okręg wyborczy nr 6

Wilk Magdalena - 26

Zegarska Helena Zofia - 97

Zaremba Jarosław - 34

Waśko Alina - 103 (wybrany)

Okręg wyborczy nr 7

Reinowska Krystyna Ewa - 35

Lewandowski Jarosław - 162 (wybrany)

Konieczny Krzysztof - 93

Onak Mirosław - 26

Okręg wyborczy nr 8

Potarzyńska Danuta Teresa - 120

Kraśniewski Wiesław Marek - 164 (wybrany)

Ługowska Renata Anna - 65

Okręg wyborczy nr 9 

Jerzy Orłowski- z powodu zgłoszenia jednego kandydata wybory nie odbyły się, (wybrany)

Okręg wyborczy nr 10

Arbat Stefania - 17

Bender Piotr Jan - 90

Klafczyński Michał - 153 (wybrany)

Okręg wyborczy nr 11

Sławkowski Mariusz - 16

Matusewicz Tomasz Franciszek - 193 (wybrany)

Mełnicka Alina - 66

Krupiński Bartosz - 25

Okręg wyborczy nr 12

Lipiński Ryszard - 154

Wiśniewska-Staszak Maria - 171 (wybrany)

Okręg wyborczy nr 13

Golomski Jerzy Stanisław - 33

Bąk Michał Krzysztof - 63

Stefański Grzegorz Michał - 82

Dunajski Marcin - 110 (wybrany)

Okręg wyborczy nr 14

Hinc Sylwester - 90

Wontorowska Justyna Anna - 141 (wybrany)

Banasik Mariusz - 113

Okręg wyborczy nr 15 

Małgorzata Szczepańska- Zillmann- z powodu zgłoszenia jednego kandydata wybory nie odbyły się- (wybrany)

Liczba ważnie oddanych głosów na poszczególnych kandydatów

na radnego powiatowego:

Lista nr 1 KW PSL

Grabowski Andrzej Antoni - 623 (wybrany)

Midura Donata Alina - 190

Behrendt Jerzy Henryk - 90

Piasecka Joanna Zofia - 58

Wiśniewska Maria Anna - 192

Zwoliński Tomasz Marek - 229 (wybrany)

Pawlik-Śliwa Marta - 81

Krasicki Zbigniew Antoni - 112

Niewidział Barbara Małgorzata - 69

Strzelecki Piotr Roch - 161

Lista nr 3 KW PiS

Arbat Sławomir - 114

Madej Anna - 33

Czerniak Przemysław Piotr - 15

Szablewska-Szymanek Lidia Katarzyna - 12

Góral Lidia Łucja - 4

Wołk Roman - 9

Polakiewicz Wojciech Andrzej - 21

Kula Dorota - 14

Oskroba Zdzisław Ryszard - 32

Lista nr 6 KWW SLD LEWICA RAZEM

Arbart Elżbieta Ewa - 122

Wasilewski Krzysztof Grzegorz - 144

Biziorek Krzysztof Stanisław - 52

Trzciński Krzysztof - 6

Murzynowska-Lipińska Małgorzata - 36

Mytlewska Anna Marzena - 23

Łabich Marek Józef - 28

Obernikowicz Lucyna Elżbieta - 7

Kurkowski Piotr - 42

Lista nr 15 KWW ZGODA DLA POWIATU

Molendowski Jarosław Tomasz - 339 (wybrany)

Krzywdziński Zdzisław Grzegorz - 91

Sadowski Marek Sławomir - 14

Pamięta Mirosława Izabela - 13

Wardziński Robert - 55

Ciesielski Mateusz Artur - 71

Wołk Małgorzata - 18

Szczerbicka Aneta Zofia - 98

Lista nr 16 KWW WSPÓLNY POWIAT

Boluk-Sobolewski Jacek Jerzy - 323 (wybrany)

Sutkowski Marek Stanisław - 33

Kalinowski Janusz Apolinary - 17

Kozłowska Kamila - 38

Burczyński Jarosław Marcin - 29

Brzustewicz Natalia - 12

Maciołek Beata - 3

Małek Janusz - 22

Lasia Gizela Pelegia - 37

Lista nr 17 - KWW CZAS DOBRYCH GOSPODARZY

Dąbrowska Halina Anna - 18

Skorski Krzysztof Paweł - 136

Marchewka-Wojciechowska Zofia Elżbieta - 52

Jankowski Maciej Jakub - 22

Pawlik Izabela Małgorzata - 50

Piątkowski Piotr Paweł - 16

Skowron Joanna - 3

Rudewicz Przemysław - 19

Rozwadowski Tadeusz Marian - 19

Kowalewiacy kandydujący do Sejmiku Województwa z okręgu nr 3 (m.in. powiat golubsko- dobrzyński)

Arbart Zofia Agnieszka - 730 (w powiecie 554)

Rachubińska Marzena Ewa -1393 (w powiecie 1120)

Pełkowski Lech Ryszard - 267 (w powiecie 148)

Laskowska Justyna Helena - 1029 (w powiecie 230)

Nowak Joanna - 151 (w powiecie 45)

Kowalewiacy kandydujący do Sejmiku Województwa z innych okręgów

Żurawski Jacek - ogólnie 3882

Dankowska Maria- ogólnie 136

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!