Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Kowalewo Pomorskie Orlik 2012 Wielka Łąka Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 28.03.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w gimnazjum

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w gimnazjum Drukuj
Wpisał: Roksana Kaźmierkiewicz   
08.12.2014

0small.jpg3 grudnia 2014 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.  Celem ustanowionego przez Zgromadzenie Ogólne ONZ święta jest zwiększenie świadomości społeczeństwa i przybliżenie problemów osób niepełnosprawnych. Z tej okazji uczniowie klas integracyjnych Ia i IIIe wraz z opiekunkami p. Roksaną Kaźmierkiewicz i p. Magdaleną Urbańską, zaprosili do Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pom. podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Uczestnicy spotkania tworzyli karty bożonarodzeniowe. Po wspólnym śniadaniu goście zwiedzili salę doświadczania świata, w której mogli się wyciszyć i zrelaksować. Następnie udali się do sali tanecznej i obejrzeli energetyczny taniec w wykonaniu zespołu p. Moniki Koniecznej. W tym samym czasie gimnazjaliści obejrzeli prezentację o historii Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kowalewie Pom., którą przedstawiła p. Kierownik Ewa Żuławska.

W dalszej części spotkania podopieczni WTZ zwiedzili salę teatralną, która zachwyciła ich różnorodnością zgromadzonych rekwizytów. Chętni mogli się wcielić w wybraną postać i przymierzyć stroje rycerza, misia, żołnierza, księcia i księżniczki, czy krokodyla.

Ostatnim punktem spotkania był poczęstunek przygotowany przez gimnazjalistów, podziękowania i zapowiedź kolejnych wspólnych inicjatyw. Gości pożegnały p. Renata Faluta Kaszubowska i p. Agnieszka Kilińska - Piotrkowska.

Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych  obecni byli adepci gimnazjalnej telewizji - GimTV, którzy wcielili się w rolę fotoreporterów. Wykonali oni zabawne i pamiątkowe zdjęcia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 wtz_gim_2014.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!