Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Czy czujesz ducha Świąt Bożego Narodzenia ? VI edycja konkursu fotograficznego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Czy czujesz ducha Świąt Bożego Narodzenia ? VI edycja konkursu fotograficznego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
09.12.2014
konkurs_czy_czujesz_ducha_swiat_000_2014.jpgUWAGA: Ponownie ogłaszamy konkurs dla pasjonatów zdjęć, a przede wszystkim miłośników Świąt Bożego Narodzenia. Zasady są proste jak barszcz ...... z uszkami.

Przez cały styczeń na stronie internetowej urzędu www.kowalewopomorskie.pl zamieszczać będziemy zdjęcia o świątecznej tematyce wykonane przez pasjonatów fotografowania. Na kuponach ze styczniowego i lutowego numeru Gońca Kowalewskiego będziecie mogli Państwo wybrać zdjęcie, które najbardziej symbolizuje święta, oddaje ich atmosferę lub rozbawi najbardziej pesymistycznego i przemarzniętego renifera.

Zdjęcia konkursowe wraz z załączonymi oświadczeniami będzie można nadsyłać przez cały styczeń na adres. konkurs@kowalewopomorskie.pl Rozstrzygnięcie po 15 lutym 2015r.

Nagrody: dla autora najpopularniejszego zdjęcia oraz dla szczęściarza wylosowanego przez świątecznego elfa spośród wszystkich oryginalnych kuponów.

Zwycięskie foto poprzednich edycji

2014
zwyc_2014.jpg
2013
zwyc_2013.jpg
2012
zwyc_2012.jpg
 2011 zwyc_2011.jpg
2010
zwyc_2010.jpg

 

Regulamin konkursu „Czy czujesz DUCHA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA? - edycja 2015"

  1. Cel: wybór zdjęcia najlepiej symbolizującego Święta Bożego Narodzenia

  2. Organizator: Urząd Miejski Kowalewo Pomorskie

Osoba do kontaktu: Karolina Kowalska 665-109-805

  1. Konkurs trwa od 1 stycznia do 15 lutego 2015 r., w tym 01.01-31.01 możliwość zamieszczanie zdjęć na stronie urzędu miejskiego w galerii „Konkurs Bożonarodzeniowy".

  2. Zamieszczanie zdjęć. Fotograf:

  • może wstawić maksymalnie 2 zdjęcia przesyłając je wraz z oświadczeniami (do pobrania na adres konkurs@kowalewopomorskie.pl. Każde zdjęcie musi mieć załączone indywidualne oświadczenie (do pobrania na stronie urzędu)
  • nie może wstawiać zdjęć, których sam nie wykonywał lub nie ma do nich praw autorskich;
  • nie może wstawiać zdjęć poddanych wyraźnej ingerencji komputerowej (dopuszczalny zakres retuszu to: kadrowanie, korekta kolorystyczna, jasności, kontrastu, wyostrzanie, wygładzanie, sepia, odcienie czerni i bieli);
  • nie może wystawiać zdjęć wykonanych przez profesjonalistów;

5. Zdjęcie wraz z nadanym przez organizatora numerem i danymi autora zamieszczone zostanie na stronie internetowej wg daty przesłania.

6. Głosowanie na fotografię odbywać się będzie za pomocą oryginalnych kuponów zamieszczonych w styczniowym i lutowym numerze Gońca Kowalewskiego i złożonych do 15 lutego 2015r. w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pom., przy ul. Plac Wolności 1. W sytuacji, gdy zdjęcia, będą miały taką samą maksymalną ilość punktów, zostaną ocenione przez Organizatora, który dokona wyboru Laureata.

7. Wyniki głosowania będą podane do publicznej wiadomości w ciągu 30 dni od zakończenia konkursu.

8. Nagrody dla autora zwycięskiego zdjęcia oraz dla wylosowanego uczestnika głosowania ufundował organizator konkursu.

 


zgloszenie_konkurs_czy_czujesz_ducha_swiat_2015.jpg

 

 


 

 

 

 

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!