Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Czy czujesz ducha Świąt Bożego Narodzenia ? VI edycja konkursu fotograficznego

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Czy czujesz ducha Świąt Bożego Narodzenia ? VI edycja konkursu fotograficznego Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
09.12.2014
konkurs_czy_czujesz_ducha_swiat_000_2014.jpgUWAGA: Ponownie ogłaszamy konkurs dla pasjonatów zdjęć, a przede wszystkim miłośników Świąt Bożego Narodzenia. Zasady są proste jak barszcz ...... z uszkami.

Przez cały styczeń na stronie internetowej urzędu www.kowalewopomorskie.pl zamieszczać będziemy zdjęcia o świątecznej tematyce wykonane przez pasjonatów fotografowania. Na kuponach ze styczniowego i lutowego numeru Gońca Kowalewskiego będziecie mogli Państwo wybrać zdjęcie, które najbardziej symbolizuje święta, oddaje ich atmosferę lub rozbawi najbardziej pesymistycznego i przemarzniętego renifera.

Zdjęcia konkursowe wraz z załączonymi oświadczeniami będzie można nadsyłać przez cały styczeń na adres. konkurs@kowalewopomorskie.pl Rozstrzygnięcie po 15 lutym 2015r.

Nagrody: dla autora najpopularniejszego zdjęcia oraz dla szczęściarza wylosowanego przez świątecznego elfa spośród wszystkich oryginalnych kuponów.

Zwycięskie foto poprzednich edycji

2014
zwyc_2014.jpg
2013
zwyc_2013.jpg
2012
zwyc_2012.jpg
 2011 zwyc_2011.jpg
2010
zwyc_2010.jpg

 

Regulamin konkursu „Czy czujesz DUCHA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA? - edycja 2015"

  1. Cel: wybór zdjęcia najlepiej symbolizującego Święta Bożego Narodzenia

  2. Organizator: Urząd Miejski Kowalewo Pomorskie

Osoba do kontaktu: Karolina Kowalska 665-109-805

  1. Konkurs trwa od 1 stycznia do 15 lutego 2015 r., w tym 01.01-31.01 możliwość zamieszczanie zdjęć na stronie urzędu miejskiego w galerii „Konkurs Bożonarodzeniowy".

  2. Zamieszczanie zdjęć. Fotograf:

  • może wstawić maksymalnie 2 zdjęcia przesyłając je wraz z oświadczeniami (do pobrania na adres konkurs@kowalewopomorskie.pl. Każde zdjęcie musi mieć załączone indywidualne oświadczenie (do pobrania na stronie urzędu)
  • nie może wstawiać zdjęć, których sam nie wykonywał lub nie ma do nich praw autorskich;
  • nie może wstawiać zdjęć poddanych wyraźnej ingerencji komputerowej (dopuszczalny zakres retuszu to: kadrowanie, korekta kolorystyczna, jasności, kontrastu, wyostrzanie, wygładzanie, sepia, odcienie czerni i bieli);
  • nie może wystawiać zdjęć wykonanych przez profesjonalistów;

5. Zdjęcie wraz z nadanym przez organizatora numerem i danymi autora zamieszczone zostanie na stronie internetowej wg daty przesłania.

6. Głosowanie na fotografię odbywać się będzie za pomocą oryginalnych kuponów zamieszczonych w styczniowym i lutowym numerze Gońca Kowalewskiego i złożonych do 15 lutego 2015r. w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pom., przy ul. Plac Wolności 1. W sytuacji, gdy zdjęcia, będą miały taką samą maksymalną ilość punktów, zostaną ocenione przez Organizatora, który dokona wyboru Laureata.

7. Wyniki głosowania będą podane do publicznej wiadomości w ciągu 30 dni od zakończenia konkursu.

8. Nagrody dla autora zwycięskiego zdjęcia oraz dla wylosowanego uczestnika głosowania ufundował organizator konkursu.

 


zgloszenie_konkurs_czy_czujesz_ducha_swiat_2015.jpg

 

 


 

 

 

 

 

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!