Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow KOLEJNY SUKCES MŁODYCH ARTYSTÓW

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

KOLEJNY SUKCES MŁODYCH ARTYSTÓW Drukuj
Wpisał: Grażyna Zacharek i Mariola Orzechowska   
09.12.2014

small.jpg„Niech się wreszcie każdy dowie

I rozpowie w świecie całym,

Że dziecko to także człowiek,

Tyle, że jeszcze mały.

Dlatego ludzie uczeni, którym za to należą się brawa,

Chcąc dzieciom los odmienić,

Stworzyli dla was mądre prawa..."

Prawa dziecka stały się motywem przewodnim VII już edycji MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU Z CYKLU „DZIECI W EUROPIE" zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 28 w Toruniu. Jego głównym celem było popularyzowanie i przybliżenie najmłodszym obywatelom Europy wiedzy na temat przysługujących im praw natomiast zadaniem młodych artystów było zilustrowanie ich w dowolnej technice plastycznej.

Miło nam poinformować, że aż siedmioro uczniów naszej szkoły zostało laureatami tego właśnie konkursu. Klaudii Budzińskiej, Weronice Burak, Marcie Lewandowskiej i Karolinie Glasie Jury przyznało nagrody specjalne, Mai Kordas - III miejsce, Martynie i Kacprowi Wójcikowskim - wyróżnienia. Warto w tym miejscu wspomnieć, że nasi artyści byli najliczniejszą grupą uczniów nagrodzonych z jednej szkoły!

Wszyscy odebrali dyplomy i nagrody osobiście z rąk Dyrekcji Szkoły i organizatorów konkursu 05 grudnia  oraz wzięli udział w pokonkursowej wystawie plastycznej zorganizowanej na terenie szkoły.

Zaprezentowane prace były wyjątkowe, pełne dziecięcej wrażliwości i bardzo widocznej radości tworzenia.  Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesu, tym bardziej, że na konkurs nadesłano łącznie 200 rysunków i plakatów. Bardzo cieszymy się, że prace plastyczne naszych artystów zdobyły tak duże uznanie.

Z życzeniami kolejnych sukcesów -

- Grażyna Zacharek i Mariola Orzechowska

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 4.jpg
 5.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!