Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Warsztaty rękodzielnicze w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Warsztaty rękodzielnicze w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące Drukuj
Wpisał: Justyna Rutkowska i Anna Kuźniar   
18.12.2014

swieta.jpg5 grudnia 2014r. w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące odbyły się warsztaty rękodzielnicze W kręgu Świąt Bożego Narodzenia- coś z niczego". Do udziału zaprosiliśmy uczniów, rodziców i opiekunów. W programie znalazły się: własnoręczne wykonanie torby na prezenty, zdobienie świec , prezentacja pomysłów do wykorzystania w domu. Organizatorami były panie Justyna Rutkowska, Anna Kuźniar, Kinga Szczepanowska i Hanna Stanicka.

Uczestnicy przybyli na zajęcia bardzo licznie, zaopatrzeni w artykuły papiernicze, dobry humor i chęci do pracy. Chętnie korzystali z przygotowanych dla nich szablonów. Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem (nie przeszkadzała nawet awaria prądu). Prace, które powstały świadczą o wielkiej kreatywności dzieci i ich opiekunów.

Zaangażowanie i poczucie humoru uczestników sprawiły, że warsztaty upłynęły w miłej atmosferze. Szkolenie to okazało się nie tylko nowym i atrakcyjnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu, ale także sposobem na podreperowanie domowego budżetu. Wykonane torby i świece powędrują do bliskich, być może ozdobią wigilijny stół. Cieszymy się, że mieliśmy możliwość spotkania, w jakże gorącym okresie przedświątecznym. Jest to czas bezcenny zarówno dla dzieci, jaki i rodziców.

Chcieliśmy bardzo podziękować za aktywny udział w warsztatach i życzyć wszystkim zdrowych, spokojnych świąt spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze.

                                 swieta_wielka_laka_18_12_2014.jpg             

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!