Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Warsztaty rękodzielnicze w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Warsztaty rękodzielnicze w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące Drukuj
Wpisał: Justyna Rutkowska i Anna Kuźniar   
18.12.2014

swieta.jpg5 grudnia 2014r. w Szkole Podstawowej w Wielkiej Łące odbyły się warsztaty rękodzielnicze W kręgu Świąt Bożego Narodzenia- coś z niczego". Do udziału zaprosiliśmy uczniów, rodziców i opiekunów. W programie znalazły się: własnoręczne wykonanie torby na prezenty, zdobienie świec , prezentacja pomysłów do wykorzystania w domu. Organizatorami były panie Justyna Rutkowska, Anna Kuźniar, Kinga Szczepanowska i Hanna Stanicka.

Uczestnicy przybyli na zajęcia bardzo licznie, zaopatrzeni w artykuły papiernicze, dobry humor i chęci do pracy. Chętnie korzystali z przygotowanych dla nich szablonów. Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem (nie przeszkadzała nawet awaria prądu). Prace, które powstały świadczą o wielkiej kreatywności dzieci i ich opiekunów.

Zaangażowanie i poczucie humoru uczestników sprawiły, że warsztaty upłynęły w miłej atmosferze. Szkolenie to okazało się nie tylko nowym i atrakcyjnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu, ale także sposobem na podreperowanie domowego budżetu. Wykonane torby i świece powędrują do bliskich, być może ozdobią wigilijny stół. Cieszymy się, że mieliśmy możliwość spotkania, w jakże gorącym okresie przedświątecznym. Jest to czas bezcenny zarówno dla dzieci, jaki i rodziców.

Chcieliśmy bardzo podziękować za aktywny udział w warsztatach i życzyć wszystkim zdrowych, spokojnych świąt spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze.

                                 swieta_wielka_laka_18_12_2014.jpg             

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!