Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Piękne urodziny Honorowego Obywatela

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Piękne urodziny Honorowego Obywatela Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
12.01.2015

small.jpgPiękny jubileusz 85 urodzin świętowała 9 stycznia br. siostra zakonna Monika Teresa Gojtowska, piastująca zaszczytny tytuł Honorowego Obywatela Miasta.  Życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i pogody ducha złożył Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski i najbliżsi przyjaciele. Pełna wigoru i uśmiechnięta jubilatka wraz z siostrą Eweliną przyjęła gości zgodnie z polską tradycją. Najpierw była msza święta w kościele p.w. Św. Mikołaja, a później urodzinowy tort.  

Gmina Kowalewo Pomorskie posiada 5 Honorowych Obywateli, z czego siostra Monika jest dla wszystkich wyjątkowa. Jako jedyna jest spotykana na co dzień. Ma dla każdego czas na rozmowę i dobre słowo. Jest przykładem dobrego organizatora z którym z przyjemnością przygotowuje się uroczystości i jubileusze kościelno- gminne. Związana od ponad 60 lat z tą parafią zawsze służyła dobrą radą i pomocą medyczną. Nie ma mieszkańca, który na wspomnienie o naszej zakonnicy nie uśmiechnąłby się. W imieniu wszystkich zawszę życzę zdrowia i uśmiechu- podkreśla Burmistrz Andrzej Grabowski - Jako pielęgniarka, doradczyni i przyjaciółka miała dla każdego dobre słowo, a swoją pracowitością i zaangażowaniem w dbanie o sprawy doczesne i duchowe jest przykładem dla wielu.

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!