Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Bogaty Mikołaj zawitał do Mlewa.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Bogaty Mikołaj zawitał do Mlewa. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
20.01.2015

bogaty_mikolaj_zawital_do_mlewa_20_01_15_000.jpgW sołectwie Mlewo bawili się wszyscy. W dniu 18 stycznia br. świętowano Mikołajki oraz Dzień Babci i Dziadka. Organizatorzy: sołtys Ryszard Lipiński wraz z radą sołecką i sponsorem firmą Uropol Mlewo zadbali o słodkości na stołach i bogate paczki dla dzieci. Grzeczni mali Mlewianie demonstrowali swoje karnawałowe stroje, które nagrodzono dodatkowymi prezentami. Animatorzy z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury wypełnił czas dzieciom ciekawymi grami, piosenkami i tańcami.

Pomocnicy Świętego Mikołaja: Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski i kier. Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy SPołęcznej Zyta Szymańska na ręce sołtysa przekazali mieszkańcom 5 zestawów komputerowych z darmowym dostępem do Internetu. W świetlicy wiejskiej powstanie sala komputerowa z której będą wszyscy mogli korzystać.

Bardzo ucieszył mnie wniosek sołtysa Ryszarda Lipińskiego, aby w ramach unijnego projektu Wykluczenia Cyfrowego przekazać sprzęt do wsi Mlewo. Jest to sołectwo najdalej oddalone od centrum gminy. Dużym obciążeniem codziennego życia jest słaba komunikacja publiczna. Wierzę, że sprzęt będzie szanowany i dobrze wykorzystany oraz że przyniesie mieszkańcom same korzyści- podkreślał w czasie spotkania Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Mlewo to jedno z dwóch wsi, które wnioskowały o przekazanie komputerów w ramach projektu Wykluczenia Cyfrowego. Już niedługo również mieszkańcy Pruskiej Łąki będą mogli zapomnieć o cyfrowym wykluczeniu korzystając w swojej świetlicy z otwartego okna na świat.

bogaty_mikolaj_zawital_do_mlewa_20_01_15_001.jpg
bogaty_mikolaj_zawital_do_mlewa_20_01_15_002.jpg
bogaty_mikolaj_zawital_do_mlewa_20_01_15_003.jpg
bogaty_mikolaj_zawital_do_mlewa_20_01_15_004.jpg
bogaty_mikolaj_zawital_do_mlewa_20_01_15_005.jpg
bogaty_mikolaj_zawital_do_mlewa_20_01_15_006.jpg
bogaty_mikolaj_zawital_do_mlewa_20_01_15_007.jpg
bogaty_mikolaj_zawital_do_mlewa_20_01_15_008.jpg
bogaty_mikolaj_zawital_do_mlewa_20_01_15_009.jpg
bogaty_mikolaj_zawital_do_mlewa_20_01_15_010.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!