Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Babcia i Dziadek to super sprawa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Babcia i Dziadek to super sprawa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.01.2015

dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_000.jpgObchody Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim to praktycznie najważniejsze święto w roku. Z powodu  ilości jubilatów (po 4 dziadków do jednego przedszkolaka) święto to obchodzone jest przez dwa dni w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury. Najpierw trzy i czterolatki czyli Misie i Żabki zaprosiły swoich seniorów w dniu 22 stycznia, a 5 i 6-ciolatki czyli Pszczółki i Biedronki w dniu 23 stycznia br.

Przedszkolaki z tej okazji zaprosiły swoich dziadków na występy artystycznie, podczas których recytowały, zaśpiewały i zatańczyły. Dziękowały za poświęcony im czas, cierpliwość i życzyły dużo zdrowia, obfitych emerytur i uśmiechu. Życzenia Dziadkom i Babciom złożyli również zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, Sekretarz Gminy Ewa Bąk, radni: Przewodniczący Rady Jerzy Orłowski, Przewodniczący Komisji Oświaty Jerzy Koralewski oraz przedstawiciele Rady Rodziców Przedszkola. Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków i słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie również wspólnie bawili się ze swoimi wnukami. Były wspólne śpiewy, tańce i zgadywanki. Dziadkowie pokazali, że są również na bieżąco z bajkami. Przedszkolaki do występu przygotowali opiekunowie: Izabela Orzechowska, Renata Sulska i Maria Magdalena Mytlewska.

dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_001.jpg
dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_002.jpg
dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_003.jpg
dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_004.jpg
dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_005.jpg
dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_006.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!