Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Babcia i Dziadek to super sprawa

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Babcia i Dziadek to super sprawa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.01.2015

dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_000.jpgObchody Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym w Kowalewie Pomorskim to praktycznie najważniejsze święto w roku. Z powodu  ilości jubilatów (po 4 dziadków do jednego przedszkolaka) święto to obchodzone jest przez dwa dni w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury. Najpierw trzy i czterolatki czyli Misie i Żabki zaprosiły swoich seniorów w dniu 22 stycznia, a 5 i 6-ciolatki czyli Pszczółki i Biedronki w dniu 23 stycznia br.

Przedszkolaki z tej okazji zaprosiły swoich dziadków na występy artystycznie, podczas których recytowały, zaśpiewały i zatańczyły. Dziękowały za poświęcony im czas, cierpliwość i życzyły dużo zdrowia, obfitych emerytur i uśmiechu. Życzenia Dziadkom i Babciom złożyli również zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, Sekretarz Gminy Ewa Bąk, radni: Przewodniczący Rady Jerzy Orłowski, Przewodniczący Komisji Oświaty Jerzy Koralewski oraz przedstawiciele Rady Rodziców Przedszkola. Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków i słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie również wspólnie bawili się ze swoimi wnukami. Były wspólne śpiewy, tańce i zgadywanki. Dziadkowie pokazali, że są również na bieżąco z bajkami. Przedszkolaki do występu przygotowali opiekunowie: Izabela Orzechowska, Renata Sulska i Maria Magdalena Mytlewska.

dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_001.jpg
dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_002.jpg
dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_003.jpg
dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_004.jpg
dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_005.jpg
dziadek_i_babcia_super_sprawa_23_01_15_006.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!