Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow X Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

X Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Drukuj
Wpisał: Mirosława Rogowska   
26.01.2015

small.jpgJuż po raz dziesiąty - 22. 01.2015 w naszej szkole rozbrzmiewały dźwięki polskich kolęd i pastorałek pod hasłem "Chwalmy Pana". Naszym wspólnym kolędowaniem chcieliśmy uwielbić Boga i rozwinąć swoje talenty muzyczne. W Przeglądzie brali udział uczniowie pięciu szkół podstawowych klas IV-VI z  Pluskowęs, Turzna,  Kowalewa Pomorskiego, Wielkiej Łąki oraz Wielkiego Rychnowa.  

Jury w składzie: przewodniczący - p. Mieczysław Domarecki oraz członkowie  pani Justyna Bąkowska, pani Małgorzata Gutowska i  pani Małgorzata Murzynowska- Lipińska w ocenie solistów brało pod uwagę dykcje, emisje głosu, intonacje oraz interpretacje śpiewanej kolędy. 

I miejsce zajęła: Wiktoria Tylmanowska (SP Kowalewo Pom.)                                

II miejsce zajęli: Nikodem Rak (SP Wielkie Rychnowo), Olga Chmiel (SP Turzno) 

III miejsce zajęła: Wiktoria Jankowska  (SP Wielkie Rychnowo)

Nagrodę "Złoty mikrofon" ufundowaną przez Radę Rodziców SP w Wielkim Rychnowie za przepiękne wykonanie pastorałki pt. "Maleńka miłość" otrzymał Paweł Lewandowski (SP Pluskowęsy).

Atrakcją wieczoru był "jubileuszowy tort" dla wszystkich uczestników i słuchaczy.

Podczas obrad jury (poza Przeglądem) każdy chętny mógł zaśpiewać kolędę w " Mikrofonie dla wszystkich".  Wystąpili uczniowie naszej szkoły: Wojciech Kowalski, Kacper Osmański, Kamil Romanowski, Wiktoria Dębińska, Anna Orzechowska, Ilona Moszkowicz, Marcel Rak. Przegląd Kolęd uroczyście rozpoczął występ Kacpra Kuźniara (SP Wielka Łaka), który zagrał na akordeonie kolędę "Gdy się Chrystus rodzi".

Wszystkim solistom, Radzie Rodziców oraz całemu składowi JURY serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejny Przegląd Kolęd i Pastorałek do Wielkiego Rychnowa. Chwalmy Pana.  Do zobaczenia...

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!