Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Poprawimy wygląd i funkcjonalność obiektów wiejskich.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Poprawimy wygląd i funkcjonalność obiektów wiejskich. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.01.2015

small.jpgDwie świetlice wiejskie: w Sierakowie i w Wielkim Rychnowie (gmina Kowalewo Pom.) poprawią do czerwca swój wygląd oraz funkcjonalność.

W dniu 28 stycznia br. w urzędzie marszałkowskim podpisano umowy na realizację 35 projektów związanych z odnową małych i najmniejszych miejscowości w regionie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2007-2013. Gminę Kowalewo Pomorskie reprezentował Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, który jako nieliczny samorządowiec otrzymał dofinansowanie na dwie inwestycje gminne.

Świetlica wiejska w Sierakowie zostanie docieplona i utworzone zostaną miejsca parkingowe, natomiast w Wielkim Rychnowie świetlica zyska nową elewację i również miejsca parkingowe.  

Cieszę się, że na 35 projektów które otrzymają dofinansowanie (łącznie złożono 60 projektów) znaleźliśmy się dwukrotnie. Wiemy, że są to już ostatnie środki w ramach PROW 2007-2013 na tereny wiejskie. Zapewne na kolejne rozdania środków unijnych poczekamy przynajmniej rok. - informuje Andrzej Grabowski

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!