Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Poprawimy wygląd i funkcjonalność obiektów wiejskich.

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Poprawimy wygląd i funkcjonalność obiektów wiejskich. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.01.2015

small.jpgDwie świetlice wiejskie: w Sierakowie i w Wielkim Rychnowie (gmina Kowalewo Pom.) poprawią do czerwca swój wygląd oraz funkcjonalność.

W dniu 28 stycznia br. w urzędzie marszałkowskim podpisano umowy na realizację 35 projektów związanych z odnową małych i najmniejszych miejscowości w regionie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2007-2013. Gminę Kowalewo Pomorskie reprezentował Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski, który jako nieliczny samorządowiec otrzymał dofinansowanie na dwie inwestycje gminne.

Świetlica wiejska w Sierakowie zostanie docieplona i utworzone zostaną miejsca parkingowe, natomiast w Wielkim Rychnowie świetlica zyska nową elewację i również miejsca parkingowe.  

Cieszę się, że na 35 projektów które otrzymają dofinansowanie (łącznie złożono 60 projektów) znaleźliśmy się dwukrotnie. Wiemy, że są to już ostatnie środki w ramach PROW 2007-2013 na tereny wiejskie. Zapewne na kolejne rozdania środków unijnych poczekamy przynajmniej rok. - informuje Andrzej Grabowski

a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!