Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Radzili na radzie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Radzili na radzie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
02.02.2015

small.jpgW dniu 29 stycznia br. Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski skorzystał z zaproszenia dyrektora i grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim i uczestniczył w Radzie Pedagogicznej. Jest to już tradycja, gdyż nauczyciele tej placówki każdego roku zapraszają organ prowadzący na pierwsze w roku kalendarzowym spotkanie.

Na spotkaniu podsumowano działalność placówki w minionym roku oraz omówiono 2015. Dyrektor Benedykt Mroziński podziękował za przeprowadzone, w niektórych przypadkach ponadplanowe prace remontowe, których koszt wyniósł ponad 68 tysięcy. Burmistrz Miasta podziękował za angażowanie się w życie szkoły oraz gminy wykraczające poza ramy nauczania.

Nadal jestem pod wrażeniem przebiegu ubiegłorocznego jubileuszu 50-lecia istnienia szkoły i 30-lecia nadania jej imienia. Wielu absolwentów nie kryło wzruszenia odwiedzając stare mury. Uczniowie tej placówki promują gminę w konkursach przedmiotowych, artystycznych i w zawodach sportowych. Godna naśladowania jest owocna  współpraca z Radą Rodziców i stowarzyszeniami. Wyniki egzaminów również wysoko plasują placówkę w rankingach. Szkoła jest bezpieczna, dobrze wyposażona, a kadra nauczycielska w pełni wykwalifikowana. Nie musimy mieć oporów czy kompleksów porównując się z placówkami większych miast - podkreślał burmistrz. 

W bloku informacyjnym burmistrz zachęcił do organizowania jeszcze większej liczby zajęć na pływalni oraz uczestniczenia w lokalnych konkursach i festiwalach.

Grono pedagogiczne złożyło również burmistrzowi gratulacje i życzenia z okazji ponownego wyboru na to stanowisko.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!