Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Radzili na radzie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Radzili na radzie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
02.02.2015

small.jpgW dniu 29 stycznia br. Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski skorzystał z zaproszenia dyrektora i grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim i uczestniczył w Radzie Pedagogicznej. Jest to już tradycja, gdyż nauczyciele tej placówki każdego roku zapraszają organ prowadzący na pierwsze w roku kalendarzowym spotkanie.

Na spotkaniu podsumowano działalność placówki w minionym roku oraz omówiono 2015. Dyrektor Benedykt Mroziński podziękował za przeprowadzone, w niektórych przypadkach ponadplanowe prace remontowe, których koszt wyniósł ponad 68 tysięcy. Burmistrz Miasta podziękował za angażowanie się w życie szkoły oraz gminy wykraczające poza ramy nauczania.

Nadal jestem pod wrażeniem przebiegu ubiegłorocznego jubileuszu 50-lecia istnienia szkoły i 30-lecia nadania jej imienia. Wielu absolwentów nie kryło wzruszenia odwiedzając stare mury. Uczniowie tej placówki promują gminę w konkursach przedmiotowych, artystycznych i w zawodach sportowych. Godna naśladowania jest owocna  współpraca z Radą Rodziców i stowarzyszeniami. Wyniki egzaminów również wysoko plasują placówkę w rankingach. Szkoła jest bezpieczna, dobrze wyposażona, a kadra nauczycielska w pełni wykwalifikowana. Nie musimy mieć oporów czy kompleksów porównując się z placówkami większych miast - podkreślał burmistrz. 

W bloku informacyjnym burmistrz zachęcił do organizowania jeszcze większej liczby zajęć na pływalni oraz uczestniczenia w lokalnych konkursach i festiwalach.

Grono pedagogiczne złożyło również burmistrzowi gratulacje i życzenia z okazji ponownego wyboru na to stanowisko.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!