Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Finał Wojewódzki jest Nasz

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Finał Wojewódzki jest Nasz Drukuj
Wpisał: A.Łukaszewski.   
04.02.2015

small.jpgNajwiększy piłkarski Turniej w Europie „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" to rozgrywki piłkarskie dla dzieci w Europie. W Polsce organizatorem głównym są Polski Związek Piłki Nożnej i firma Tymbark. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu.

W dniu 27.01.2015 roku zawodnicy naszej szkoły po niezapomnianych chwilach piłkarskiej przygody dotarli do Finału Wojewódzkiego, który zostanie rozegrany na boiskach w Świeciu. Zwycięzca tych rozgrywek zagra w Finale Ogólnopolskim na Stadionie Narodowym w Warszawie. W rozgrywkach brali udział uczniowie klas II - III - U10 i uczniowie klas IV-V - U12. Naszą drużynę w  kategorii U12 reprezentowali: Patryk Ciepliński, Miłosz Perełka, Jakub Reiwer, Damian Kwiatkowski, Tymoteusz Żuławski, Damian Pawlewicz, Maciej Kołodziejczyk i Jakub Wilkanowski.

Druga nasza drużyna złożona z chłopców klas II - III - U10 w eliminacjach zajęła bardzo dobre II miejsce. Jednak to nie wystarczyło do awansu.

1.jpg
 2.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!