Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Finał Wojewódzki jest Nasz

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Finał Wojewódzki jest Nasz Drukuj
Wpisał: A.Łukaszewski.   
04.02.2015

small.jpgNajwiększy piłkarski Turniej w Europie „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" to rozgrywki piłkarskie dla dzieci w Europie. W Polsce organizatorem głównym są Polski Związek Piłki Nożnej i firma Tymbark. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu.

W dniu 27.01.2015 roku zawodnicy naszej szkoły po niezapomnianych chwilach piłkarskiej przygody dotarli do Finału Wojewódzkiego, który zostanie rozegrany na boiskach w Świeciu. Zwycięzca tych rozgrywek zagra w Finale Ogólnopolskim na Stadionie Narodowym w Warszawie. W rozgrywkach brali udział uczniowie klas II - III - U10 i uczniowie klas IV-V - U12. Naszą drużynę w  kategorii U12 reprezentowali: Patryk Ciepliński, Miłosz Perełka, Jakub Reiwer, Damian Kwiatkowski, Tymoteusz Żuławski, Damian Pawlewicz, Maciej Kołodziejczyk i Jakub Wilkanowski.

Druga nasza drużyna złożona z chłopców klas II - III - U10 w eliminacjach zajęła bardzo dobre II miejsce. Jednak to nie wystarczyło do awansu.

1.jpg
 2.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!