Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 29.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow TAKIE BALE TYLKO W WIELKIM RYCHNOWIE

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

TAKIE BALE TYLKO W WIELKIM RYCHNOWIE Drukuj
Wpisał: Aleksandra i Mariusz Banasik, Małgorzata Murzynowska-Lipińska   
05.02.2015

small.jpgSobotni Bal karnawałowy przeszedł do historii, jako jeden z najbardziej udanych, sprawiając tym ogromną satysfakcję organizatorom (Radzie Rodziców) jak i uczestnikom imprezy. W dniu balu sala była pięknie przygotowana i przystrojona, a suto zastawione stoły czekały na gości.

Ponad sto osób bawiło się przy gorących karnawałowych rytmach „serwowanych" przez Grupę Wodzirejską MERLIN z Torunia. Lepszej zabawy nie mogliśmy sobie wymarzyć! - takie opinie wyrażali nasi goście.

Po przywitaniu zebranych gości przez wodzireja i organizatorów nastąpiło uroczyste rozpoczęcie balu. Zaskoczeniem dla wszystkich był polonez, podczas którego nie jednej osobie zakręciła się łza w oku.

W czasie imprezy odbyły się konkursy, wspólne tańce oraz profesjonalnie przeprowadzone licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie m.in. na bal karnawałowy dla dzieci z SP Wielkie Rychnowo w dniu 13 lutego 2015r.

Organizatorzy dziękują sponsorom: Grupie Wodzirejskiej „Merlin"; Olymp Siłownia i Fitness Sylwester Szczekocki; PHU OLI Aleksandra Zielińska Wielkie Rychnowo; Mirosławowi Splitt; PHU Wichurex Jan Pamięta; Studio Fryzjerskie „MIRIANO"  Mirosława Pamięta; Waldemarowi Czapla; Markowi Heberlej; Krystynie Olechowskiej; Anecie Szczerbickiej oraz rodzicom uczęszczającym na kurs florystyki  za przekazane nagrody i przedmioty, które zostały wykorzystane w konkursach oraz licytacji przeprowadzonych w czasie zabawy.

Wszystkim uczestnikom imprezy serdecznie dziękujemy.  Pragniemy również serdecznie podziękować Grupie Wodzirejskiej Merlin, za niezapomniane wrażenia i tańce do białego rana.

bal_rychnowo_06_2015.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!