Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 19.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow TAKIE BALE TYLKO W WIELKIM RYCHNOWIE

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

TAKIE BALE TYLKO W WIELKIM RYCHNOWIE Drukuj
Wpisał: Aleksandra i Mariusz Banasik, Małgorzata Murzynowska-Lipińska   
05.02.2015

small.jpgSobotni Bal karnawałowy przeszedł do historii, jako jeden z najbardziej udanych, sprawiając tym ogromną satysfakcję organizatorom (Radzie Rodziców) jak i uczestnikom imprezy. W dniu balu sala była pięknie przygotowana i przystrojona, a suto zastawione stoły czekały na gości.

Ponad sto osób bawiło się przy gorących karnawałowych rytmach „serwowanych" przez Grupę Wodzirejską MERLIN z Torunia. Lepszej zabawy nie mogliśmy sobie wymarzyć! - takie opinie wyrażali nasi goście.

Po przywitaniu zebranych gości przez wodzireja i organizatorów nastąpiło uroczyste rozpoczęcie balu. Zaskoczeniem dla wszystkich był polonez, podczas którego nie jednej osobie zakręciła się łza w oku.

W czasie imprezy odbyły się konkursy, wspólne tańce oraz profesjonalnie przeprowadzone licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie m.in. na bal karnawałowy dla dzieci z SP Wielkie Rychnowo w dniu 13 lutego 2015r.

Organizatorzy dziękują sponsorom: Grupie Wodzirejskiej „Merlin"; Olymp Siłownia i Fitness Sylwester Szczekocki; PHU OLI Aleksandra Zielińska Wielkie Rychnowo; Mirosławowi Splitt; PHU Wichurex Jan Pamięta; Studio Fryzjerskie „MIRIANO"  Mirosława Pamięta; Waldemarowi Czapla; Markowi Heberlej; Krystynie Olechowskiej; Anecie Szczerbickiej oraz rodzicom uczęszczającym na kurs florystyki  za przekazane nagrody i przedmioty, które zostały wykorzystane w konkursach oraz licytacji przeprowadzonych w czasie zabawy.

Wszystkim uczestnikom imprezy serdecznie dziękujemy.  Pragniemy również serdecznie podziękować Grupie Wodzirejskiej Merlin, za niezapomniane wrażenia i tańce do białego rana.

bal_rychnowo_06_2015.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!