Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Maria Nowatka - kandydatka na Człowieka Roku 2014

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Maria Nowatka - kandydatka na Człowieka Roku 2014 Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
06.02.2015
maria_nowatka_06_02_15_000.jpgZachęcamy wszystkich mieszkańców Kowalewa Pomorskiego o oddanie głosu na Panią Marię Nowatkę, jedyną kowalewiankę biorącą udział w plebiscycie o tytuł „Człowieka Roku 2014 Gazety Pomorskiej". Jego celem jest uhonorowanie osób, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju i promocji regionu w różnych dziedzinach, wyróżniają się niezwykłymi zdolnościami i pomysłami, pracowitością oraz zaangażowaniem w niesieniu pomocy innym.

 

Plebiscyt ma dwa etapy. Pierwszy (powiatowy) zakończy się wybraniem trzech osobowości z każdego powiatu. Laureaci przejdą do etapu regionalnego, w którym będą rywalizować o tytuł "Człowieka Roku 2014 Gazety Pomorskiej" oraz miejsca drugie i trzecie. Nagrody rzeczowe przewidziane są zarówno dla laureatów, jak i dla osób głosujących.

Głos można oddać do 09 lutego br. za pomocą SMS-ów (koszt 1,23 zł z VAT) lub przez stronę internetową www.pomorska.pl (zakładka „Plebiscyty"). Jeden SMS liczy się jak pięć głosów.

WYŚLIJ SMS O TREŚCI Golub.3 na numer telefonu 71321

maria_nowatka_06_02_15_001.jpg
maria_nowatka_06_02_15_002.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!