Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Maria Nowatka - kandydatka na Człowieka Roku 2014

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Maria Nowatka - kandydatka na Człowieka Roku 2014 Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
06.02.2015
maria_nowatka_06_02_15_000.jpgZachęcamy wszystkich mieszkańców Kowalewa Pomorskiego o oddanie głosu na Panią Marię Nowatkę, jedyną kowalewiankę biorącą udział w plebiscycie o tytuł „Człowieka Roku 2014 Gazety Pomorskiej". Jego celem jest uhonorowanie osób, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju i promocji regionu w różnych dziedzinach, wyróżniają się niezwykłymi zdolnościami i pomysłami, pracowitością oraz zaangażowaniem w niesieniu pomocy innym.

 

Plebiscyt ma dwa etapy. Pierwszy (powiatowy) zakończy się wybraniem trzech osobowości z każdego powiatu. Laureaci przejdą do etapu regionalnego, w którym będą rywalizować o tytuł "Człowieka Roku 2014 Gazety Pomorskiej" oraz miejsca drugie i trzecie. Nagrody rzeczowe przewidziane są zarówno dla laureatów, jak i dla osób głosujących.

Głos można oddać do 09 lutego br. za pomocą SMS-ów (koszt 1,23 zł z VAT) lub przez stronę internetową www.pomorska.pl (zakładka „Plebiscyty"). Jeden SMS liczy się jak pięć głosów.

WYŚLIJ SMS O TREŚCI Golub.3 na numer telefonu 71321

maria_nowatka_06_02_15_001.jpg
maria_nowatka_06_02_15_002.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!