Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.04.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Dla zdrowia i dla przyjemności

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Dla zdrowia i dla przyjemności Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.02.2015
small.jpgW Kowalewie Pomorskim przybyło nam kolejne miejsce, gdzie można miło spędzić czas. Nie tylko  odpocząć i zrelaksować się, ale również zadbać o zdrowie i samopoczucie. Od 9 lutego br. w budynku Centrum Rekreacji i Sportu przy ul. Chopina powstał gabinet masażu i rehabilitacji- Rehabilis, prowadzony przez specjalistę w tej dziedzinie Ewelinę Pakułę. Na inaugurację placówki przybył zaproszony Burmistrz Andrzej Grabowski, który był pod wrażeniem profesjonalnie przystosowanego obiektu. Powstały dwa gabinety, w tym pomieszczenie do gimnastyki korekcyjnej dla dzieci oraz poczekalnia.

Mamy co raz więcej dzieci z wadami postawy, a dorosłych ze zwyrodnieniami kręgosłupa czy stawów. Zauważa się również, że systematycznie wzrasta liczba osób chcących się po prostu zrelaksować przy odpowiedniej muzyce i masażu. Chętni już są. Oferujemy również vouchery na zabiegi w formie prezentów dla najbliższych. - podkreślała oprowadzając gości pani Ewelina.

Gabinet proponuje bardzo szeroki wachlarz zabiegów. Od tych bardziej znanych (laser, ultradźwięki, lampy, prądy), po brzmiące egzotycznie, ale zachęcająco np. masaż bańką chińską, gorącymi kamieniami czy kinesiology taping (specjalistyczne plastry dobierane indywidualnie do organizmu) .

Gratuluję młodej kowalewiance pomysłu na własny biznes. Cieszę się, że pomieszczenie na Centrum nie stoi puste, tylko zostało zaadoptowane na działalność służącą mieszkańcom. Gabinet wspaniale wpisuje się w atmosferę Centrum. Można by rzec, że wraz z pływalnią, gdzie są hydromasaże i bicze wodne oraz z siłownią zewnętrzną tworzą kompleks  rekreacyjny dla zmęczonego organizmu.  Zachęcam do korzystania- informuje Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

 a.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!